Sąveika yra labai svarbu siekti grynųjų pinigų neturinčios ekonomikos


Nors kylančios rinkos įsivaizduoja ateitį, kai jų ekonomika yra grynųjų pinigų ir skaitmeniškai į priekį, šiose rinkose vis dar karaliauja grynieji pinigai.

Komisija, susidedanti iš „Abdelslam Alaoui Smaili“, „Hightech“ mokėjimų sistemų (HPS) generalinio direktoriaus; ALAA ALRORSAN, „Swift“ vadovas Viduriniuose Rytuose ir Šiaurės Afrikos regione; Martinas Kwame’as, Ganos fintech ir mokėjimų asociacijos prezidentas; ir JAV, įsikūrusios JAV Kongrese-Abu Dabyje, „FTI Consulting“ generalinis direktorius Darius Alexanderis, aptarė pasaulinę verslo patariamąją įmonę, 2025 m. Balandžio 8 d., Skaitmeninių mokėjimų vaidmenį formuojant finansinę architektūrą visame pasaulyje, keičiant valstybines ekonomikas ir skatinant tarpvalstybinę finansinę įtrauktį.

Veiksmingai padidindamas migraciją iš grynųjų pinigų į skaitmeninę ekonomiką, Smaili pareiškė: „Grynųjų pinigų valdymas yra tinkamų grynųjų pinigų naudojimas tinkamoje vietoje tinkamu metu ir efektyviai bei saugiai jas naudoja. Šiandien matome, kad tai nevyksta visur.“

Kalbant apie grynuosius pinigus, kurie vis dar valdo aukščiausią besivystančių rinkose, Smaili paaiškina, kad senosios sistemos, kurias bankai, fintechs ir reguliavimo institucijos vis dar naudoja mokėjimų ekosistemoje, sukuria suskaidytą mokėjimų kraštovaizdį be jokio sąveikos. Be to, daugelis procesų, kuriuos galima automatizuoti, vis dar vykdomi rankiniu būdu.

Be to, „Smaili“ sako, kad įmonės turi daugiau pastangų dėti duomenų rinkimą skaitmeninėms mokėjimams, kad būtų sėkminga kylančiose rinkose. Norėdami tapti grynųjų pinigų ekonomika, skaitmeniniai mokėjimai turi būti momentiniai, sąveikūs ir saugūs. Investicijos į šias sritis leis daugiau skaitmeninių mokėjimų, padidins efektyvumą ir sukurs vertę žmonėms.

Tyrinėti: Konfidencialūs likučiai paaiškinti: „Solana“ kūrėjai kuria chaoso rinkos chaosą

Dėl sąveikos trūkumo pasaulinis BVP iki 2030 m.

Toliau išplėsdamas sąveiką, ALROSANAS teigė, kad nors „Swift“ yra vienas didžiausių finansinių tinklų pasaulyje, per dieną apdorojant daugiau nei 53 milijonus operacijų, šiandienos realybės vartotojai turi daugiau galimybių mokėti, nes yra daugiau tinklų ir mokėjimo galimybių.

Dėl didėjančios geopolitinės įtampos ir technologijos pažangos ekonominei aplinkoje gresia fragmentiška ir veikianti silosuose. Alrousanas mano, kad ekonomika turi kalbėtis tarpusavyje ir kad sąveika yra iškepta į „Swift“ strategiją.

Jis sako, kad jei fragmentacija tęsis, sustiprina išoriniai veiksniai, tokie kaip prekybos karai, iki 2030 m., Pasauliniame BVP geriausiu atveju sumažėjo 1,2% ir 6,5% (apie 6 trilijonus USD) blogiausiu atveju.

Išplėsdamas darbą, padarytą siekiant skatinti sąveiką, Alrousanas cituoja „Swift“ partnerystę su „Buna“-tarpvalstybiniu mokėjimo sprendimu, kurį paskatino Arabų pinigų fondas, skirtas tvarkyti ir integruoti 22 arabų pasaulio ekonomiką, kur „Buna“ naudoja „Swift“ tinklą, kad suteiktų vertę savo atitinkamiems centriniams bankams ir padėtų integruoti ekonomiką.

Jis taip pat paliečia viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę, kur daugelis centrinių bankų gyveno su CBDC, o kai kurie vis dar yra bandomosiose stadijose. Jis sako, kad „Swift“ nebūtinai turi tapti pačiu CBDC tinklu, tačiau CBDC tinklams taip pat reikia kalbėti ir ne CBDC tinklams, kad jie veiktų darniai.

Alerousanas mini, kad „Swift“ atliko eksperimentus su 39 centriniais bankais, įskaitant bankus iš Azijos, Europos ir Vidurinių Rytų, kad įsitikintų, jog CBDC ir ne CBDC tinklai gali kalbėti vienas su kitu.

Tyrinėti: „Bitcoin“ ateina į DEFI, kai „BTC Bull Token“ užmuša 4,5 mln

Afrika yra milžiniškos „Digital Payments“ architektūros pakilimo krioklys

Pervedimai ir mikro skolinimas yra tai, apie ką visi kalba, kai kalbama apie Afriką; Tačiau po paviršiumi vyksta daug daugiau. Kylančios technologijos, tokios kaip AI ir kriptovaliutų, atkreipė dėmesį į Afriką.

Kwame mano, kad yra daugiau galimybių nei iššūkių. Jis mini sistemą, sukurtą Ganoje, bendradarbiaudama su HPS, kur vartotojai gali atlikti momentinius mokėjimus už prekes ir paslaugas iš skirtingų finansavimo šaltinių (mobiliosios piniginės, kortelės, banko sąskaitos), nuskaitydami greito atsakymo kodą išmaniajame telefone.

„Kwame“ taip pat pataria „Fintechs“ nežiūrėti į Afriką kaip visumą, o kurti niuansuotą patirtį skirtingoms žemyno šalims, nes poreikiai gali skirtis.

Jis sako, kad Afrika visada kovojo su „Pagalbiniais finansais“ ir mano, kad išsprendus problemą, sumažės triukšmas dėl investicijų ir kitų pokyčių. Afrika turi kurti pagalbinių finansų sistemas, kad verslas ir asmenys galėtų augti.

„Kwame“ tikisi, kad įmonės gali kurti sprendimų krūvą taip, kad pagalbiniai finansai taptų realybe, ir mato daug augimo šiame konkrečiame žemyne.

Tyrinėti: Afrikos kriptovaliutų peržiūra: „Depin Summit“ atvyksta į Keniją, Pietų Afrikos viršūnes prekybinių kriptovaliutų mokėjimuose, Nigerija priima naujus vertybinių popierių įstatymus

Pinigų išlaidų sumažinimas gali žymiai padidinti BVP

Smaili taip pat pažymėjo, kad bet kurio „fintech“ sėkmė šioje erdvėje priklauso nuo jo aktualumo ir sąveikos, nes padidina rinkos dydį. Kalbant apie rinkas, tokias kaip Gana, jis sakė, kad analitikai turi smarkiai ištirti vertikalias, kad sprendimų teikėjai galėtų sklandžiai užpildyti spragas prie specifinių poreikių.

Be to, „Smaili“ užsimena, kad grynųjų pinigų išlaidos visame pasaulyje yra 0,3%, tai yra reikšminga pasaulinio BVP dalis, o sumažinus tai skaitmeninio mokėjimo priėmimu, didelę įtaką turės daugelio šalių BVP.

Tyrinėti: „Aavegotchi Ethereum Gamefi Jeets Pol“ bazei: Geriausias 2 sluoksnis, kurį reikia nusipirkti?

Pagrindiniai takeliai

  • Pasaulio ekonomikos suskaidymas gali sumažėti 6,3% pasaulinio BVP.
  • Skaitmeniniai mokėjimų sprendimai gali sumažinti grynųjų pinigų kainą, apskaičiuotą 0,3% pasaulio BVP.
  • Legacinės sistemos, rankinės operacijos ir sąveikos stoka sukelia kylančias rinkas, kurios labai priklauso nuo grynųjų.





Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -