Pradžia / Naujienos / Tragedija Vilniuje: Neryje nuskendo du vaikai – juos galėjo paskandinti motina

Tragedija Vilniuje: Neryje nuskendo du vaikai – juos galėjo paskandinti motina

2023-09-03

Tragedija Vilniuje: Neryje nuskendo du vaikai – juos galėjo paskandinti motina

Patiko? Pasidalink:

Sekmadienį Vilniuje – siaubinga nelaimė. Neries upėje nuskendo du vaikai.

Pirminiais duomenimis, liudininkai 11.06 val. pranešė pastebėję skęstančią moterį su vaiku. Atvykę gelbėtojai juos abu ištraukė iš vandens, tačiau vaiko gyvybės išgelbėti nepavyko.
Po kiek laiko rastas ir antro vaiko, vos vienerių metukų, kūnas. Pirminiais duomenimis, juos bandė nuskandinti motina.

Sekmadienį apie 11.14 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Verkių gatvėje skęsta vaikas. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad skęsta du vaikai. Kaip patikslino Vilniaus miesto policija, 11.06 gautas pranešimas, kad Neryje skęsta moteris ir vaikas. Vaikas buvo ištrauktas, jo medikams nepavyko atgaivinti. Moteris pranešė, kad upėje galimai yra ir kitas vaikas.

Pranešama, kad vienas vaikas buvo ištrauktas iš vandens negyvas.

Kaip vėliau patikslino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius (SKS), pirmasis vaikas iš vandens buvo ištrauktas dar neatvykus ugniagesiams. Delfi.lt skelbia, kad vaikas mirė medikų rankose. Kaip teigia Vilniaus policijos atstovas, motina buvo ištraukta su dviejų metų vaikų. Vaikui medikai jau nebegalėjo padėti.

Motina ištikta šoko būsenos teigė, kad upėje yra ir jos antra atžala, kuriai yra apie vienerius metus. Ugniagesiai antro vaiko kūną ištraukė apie 12.20 val, tačiau kol kas negalima patvirtinti, ar tai tikrai minėtos moters antrasis vaikas.

Įvykio aplinkybės tiriamos, kol kas policija nesuteikia daugiau informacijos, vykdomas duomenų tikrinimas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA