Pradžia / Finansai / Greitieji kreditai – paprastas, greitas, patogus būdas pasiskolinti pinigų, esant finansinei bėdai

Greitieji kreditai – paprastas, greitas, patogus būdas pasiskolinti pinigų, esant finansinei bėdai

2023-12-15

Greitieji kreditai – paprastas, greitas, patogus būdas pasiskolinti pinigų, esant finansinei bėdai

Patiko? Pasidalink:

Daugelis žmonių neapgalvotai pasiskolinę pinigų iš kreditų teikimo bendrovių, vėliau turi labai daug nemalonumų, nes yra nepajėgūs grąžinti skolos kreditoriui, o vėliau visuomenei perduodą netinkamą nuomonę  apie kreditų teikimo bendroves, sako, kad tai apgavystė, sukčių pinklės, noras iš klientų išvilioti pinigus, kadangi ši nuomonė yra neteisinga, šiandien noriu Jums papasakoti kaip iš tiesų veikia greitieji kreditai, aptarti svarbų, tačiau tam tikras išvadas padarius, minimalų rizikos faktorių, taip pat paminėti blogąją kreditų pusę, žvelgiant iš klientų pusės.

Taigi, kaip jau minėjau, papasakosiu kaip veikia greitieji kreditai. Asmuo norintis gauti kreditą internetu, privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis, turėti asmeninę banko sąskaitą, viename iš Lietuvos bankų, taip pat turėti kompiuterį, prieigą prie interneto. Jeigu viską jau turite – Jums prireiks 15 – 20 minučių prie kompiuterio ir paskola bus Jūsų. Pirmiausia, turite susirasti bendrovę, kuri Jums siūlo palankiausias sąlygas, kurioje Jūs atitinkate keliamus reikalavimus kreditui gauti. Paskolos internetu yra trijų rūšių: paskola, įkeičiant teisę į savo turimą transporto priemonę. Tiesa, ši rūšis mažiau populiari, o ją siūlo tik kelios Lietuvos bendrovės, tačiau mano nuomone, šis paskolos tipas yra labai populiarėjantis, kadangi Jums yra galimybė pasiskolinti nuo 3000 eurų, suma yra tikrai didelė, ir jos panaudojimo kryptys gali būti labai įvairios. Kiti du paskolų tipai, greitieji kreditai ir vartojamosios paskolos.

Skirtumas tarp šių dviejų rūšių, yra toks, kad greitieji kreditai yra suteikiami dažniausiai 30 dienų, ir po 30 dienų reikia grąžinti visą pasiskolintą sumą, o vartojamoji paskola, tai galimybė pasiskolinti didelę pinigų sumą, tačiau ją gražinti mažomis dalimis per labai ilgą laiko tarpą. Taigi, pasirinkus norimą paskolos tipą, paskolos grąžinimo laikotarpį, Jūs turite teikti paraišką kreditui gauti, norint pateikti paraišką, Jums reikės į kreditų teikimo bendrovės sąskaitą pervesti 0,01 euro centą (registracijos ir tapatybės patvirtinimo mokestį). Tai padarius, kreditorius apsvarstys Jūsų prašymą, atsižvelgiant i bendrovės keliamus reikalavimus. Vieni kreditoriai reikalauja, kad asmuo būtų pilnametis, taip pat neturėtų jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams ar kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Kitos, norėdamos turėti garantijas, kad paskolą asmuo grąžins, prie viso šito, reikalauja, kad būtumėt oficialiai dirbantis, pastovias pajamas gaunantis pilietis.

Manau, kad viską pasakius, apie greitųjų kreditų internete veikimo principą, reikėtų paminėti ir svarbų faktorių – riziką. Taip, ši finansų sfera rizikos tikrai turi, tačiau mano nuomone ji yra labai minimali, jei žmogus: prieš teikdamas paraišką, kreditui gauti, objektyviai įvertina savo galimybes paskolą grąžinti, pagalvoja, ką darys, jei suplanuotų pinigų paskolai grąžinti jis negaus, racionaliai vertina savo finansinę padėtį, žino ką reikėtų daryti, pristigus lėšų.

Greitieji kreditai turi ir savotišką, neigiamą pusę. Tai yra palūkanos, kurias tenka įmokėti per tikrai trumpą laiką, o lyginant su tuo, jos yra milžiniškos. Daugiau ryškios žalos, apart palūkanų, kreditų teikimo bendrovės klientui nedaro. Pažymėtina tai, kad kreditoriai siūlo paslaugą, žmonėms pritrūkusiems lėšų dengti mėnesines kredito grąžinimo įmokas. Įmokėti kredito grąžinimo mėnesinės įmokos pratęsimą, šio mokesčio kaina itin maža, tačiau tai labai efektyvu – Jūsų mokėjimo dieną nukelia 30 dienų. Argumentuotai galiu teigti, kad greitieji kreditai yra puiki finansinė pagalba, pritrūkus pinigų vartojimui, ar ištikus netikėtai finansinei bėdai, tačiau ji yra puiki tik tuo atveju, jei, kaip minėjau, objektyviai mokate vertinti savo finansinę padėtį, galimybes bei turite garantijas, kokia bus Jūsų finansinė ateitis, nes kitu atveju, garantuoju, kreditas atneš tik dar daugiau žalos.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA