Pradžia / Įdomybės / Tik stipri moteris santykiuose daro šiuos 9 dalykus

Tik stipri moteris santykiuose daro šiuos 9 dalykus

2024-05-04

Tik stipri moteris santykiuose daro šiuos 9 dalykus

Patiko? Pasidalink:

Stiprios moterys – tos, kurios gyvenime daug patyrė, bet vis dar neprarado vilties. Jos yra ryžtingos, subrendusios ir turi neįtikėtinų meilės atsargų. Jei tau pasisekė tokią sutikti, pasiruošk, nes šiuos dalykus ji darys visada:

1. Ji tiesmuka.

Nesvarbu, kiek laiko esate kartu, stipri moteris visada bus su tavim atvira. Ji nevynios žodžių į vatą ir nekalbės vieno, tikėdamasi iš tavęs kito.

Ne, ji bendraus nuoširdžiai ir atvirai, jokių užuominų ar „atspėk pats“ žaidimų. Ji žino, ko nori, ir nenori gaišti savo laiko.

2. Ji moka save apginti.

Stipri moteris nebijo nubrėžti savo ribų ir jų laikytis, net jei tai gali sukelti konfliktą. Tiesą sakant, ji yra pasirengusi bet kokiam konfliktui. Ji neleis tau jos žeminti ir nepakęs spaudimo.

Ji turi savo standartus ir pasirūpins, kad su ja lėgtumeisi taip, kaip ji nusipelnė. Priešingu atveju gali net neabejoti, kad ji išgrūs tave iš namų.

3. Ji yra ištikima savo jausmams.

Stipri moteris lieka ištikima sau net būdama santykiuose. Ji neslepia savo jausmų, nebijo, kad jos bus per daug, nes žino, kad yra tikra ir tai vertina.

Štai kodėl būdamas su ja nesijaudinsi, kad gali atrodyti silpnas, kvailas ar pamišęs. Ji nori, kad ir tu būtum tikras ir ištikimas sau, nes tik taip ji gali pamatyti tave tokį, koks esi.

4. Ji gali pasirūpinti savimi.
Stipri moteris yra nepriklausoma ir savarankiška, dažniausiai todėl, kad neturi pasirinkimo. Ji suprato, kad tik pati yra atsakingas už savo gerovę ir laimę, nesvarbu, ar šalia yra vyras, ar ne.

Ji prisirišusi prie tavęs, bet nesitiki, kad būsi jos gelbėtojas. Nes jai nieko nereikia. Ji gali pasirūpinti savimi, savo gyvenimu ir ji buvo laiminga dar prieš sutikdama tave.

5. Ji tau pasakys, jeigu jai kas nors nepatinka.

Stipri moteris nepraleis pro akis tavo netinkamo elgesio vien todėl, kad bijo, jog ją paliksi. Su ja geriau nejuokauti.

Ji žino, ko yra verta ir ko nusipelnė, todėl netinkamo elgesio netoleruos. Be to, ji rūpinasi tavimi, tad jei ji pamatys, kad kažką darai ne taip, ji tai pasakys tavo paties labui.

6. Ji moka prisiimti atsakomybę už savo klaidas.

Lygiai taip pat, kaip ji yra tiesmuka su tavimi, ji pripažįsta, kai pati yra kalta. Ji nekaltina kitų. Jei ji klysta, ji tai pripažįsta. Ir ji bus pasirengusi išspręsti problemą ir dirbti su santykiais net sunkiausiais laikais. Ji yra kovotoja.

7. Ji suteikia tau erdvės, kai tau to reikia.

Būdama nepriklausoma ir savarankiška asmenybe, stipri moteris supranta, kada tau reikia erdvės, ir ramiai, nesijaudindama tave išleidžia. Ji nori, kad būtum su ja ne priverstinai, o savo sprendimu ir noru. Ir ji žino kaip save užimti, kad nesijaudintų dėl to, kur esi.

8. Ji rodo tau savo meilę.
Santykiai su stipria moterimi – tai visada būti tikram dėl jūsų jausmų. Nes ji yra stipri, ji ir toliau tiki meile ir rodo savo jausmus, net jei jos širdis buvo ne kartą sudaužyta. Pamatysi visą jos meilės gylį.

9. Ji nebijo išeiti.

Jei ji supranta, kad santykiai tapo toksiški, ji nebijo išeiti. Ji visada stengiasi įžvelgti tavyje tai, kas geriausia, ir taip lengvai nepasiduos, bet jei nustosi stengtis, ji išeis neatsigręžusi.

Iš pradžių jai bus sunku, ji bus palaužta, bet palaipsniui ji atgaus jėgas ir toliau tikės, kad vieną dieną vėl sutiks savo meilę.

vmarkus.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA