Turbūt daugelis iš Jūsų esate girdėję šią frazę, tvieni turite vienokią, kiti – kitokią nuomonę. Šiandien, atsižvelgdamas į tai, noriu Jūsų nuomonę suvienodinti – papasakoti kas iš tikrųjų yra greitieji kreditai, kaip juos galima gauti, kokios yra sąlygos, paminėsiu rizikos faktorių, taip pat papasakosiu apie neigiamą paskolų internet pusę. Daugelis žmonių, kurie skleidžia blogą nuomonę apie kreditus internete, turbūt patys yra skaudžiai nudegę, turi skaudžios patirties, ką reiškia kreditai internetu ,ir kokių jie gali pridaryti bėdų. Tačiau objektyviai valdant savo finansus, tokios pasekmės Jumis tikrai turėtų aplenkti.
Pradėsiu nuo to, kaip veikia greitieji kreditai. Taig, norint gauti paskolą internetu, Jums, pirmiausia reikia susirasti Jums tinkamą kreditų teikimo bendrovę, kuri siūlo Jums palankias grąžinimo sąlygas, taip pat atitinkate bendrovės keliamus reikalavimus. Dažniausi kreditorių reikalavimai yra būti pilnamečiu asmeniu, taip pat neturėti jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, ar kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Tačiau kitos bendrovės, norėdamos turėti garantijas, kad skolą klientas grąžinti pajėgs – kelia kitokius reikalavimus. Jie prašo, kad asmuo, norintis gauti paskolą, būtų vyresnis nei 20metų, taip pat būtų oficialiai dirbantis bei pastovias pajamas gaunantis pilietis. Teikiant paraišką, norint ją užpildyti iki galo, Jūs privalote turėti asmeninę banko sąskaitą, viename iš Lietuvos bankų, kadangi iš savo el. Bankininkystės turėsite pervesti mokestį į kreditų teikimo bendrovės sąskaitą, taip patvirtindami savo tapatybę ir sumokėdami registracijos mokestį. Greitieji kreditai yra trijų tipų; vartojamieji, greitieji ir kreditai, užstant teisę į Jūsų turimą transporto priemonę. Tiesa, paskiausiai paminėtas tipas nėra toks populiarus – ją naudoja tik keletas Lietuvoje įsikūrusių bendrovių, tačiau ji yra sparčiai populiarėjanti, kadangi paskolos, įkeičiant teisę į transporto priemonę, yra suteikiamos nuo 3000 eurų, sutikite, suma tikrai didelė, ir gavus tokią sumą, jų išleidimo kryptį galite pakreipti įvairiai – su tokia pinigų suma galima daug ką nuveikti. Greitosios paskolos dažniausiai yra suteikiamos mėnesiui, o vartojamosios Jūsų pasirinktam laikotarpiui.
Pats laikas aptarti rizikos faktorių, tuo pačiu paminėti vieną blogąją, klientui nenaudingą, kreditų teikimo bendrovių pusę. Greitieji kreditai, viena finansinių sferų, turinčių rizikos, tačiau ji yra labai minimali. Kadangi kiti žmonės paskolas ima visiškai neįvertinę savo finansinių galimybių, neapskaičiuoja, ką jie darys, jei nesugebės grąžinti pasiskolintų pinigų, tokiu atveju yra pradedamos skaičiuoti vėlavimo palūkanos, toliau nepaisant kreditoriaus nurodymų, Jūsų asmeniniai duomenys yra įtraukiami į nemokių klientų registrą, tame sąraše Jūs išliksite dešimt metų, ir per tą laiką, gauti kitą greitąjį kreditą, paskolą būstui ar verlsui, bus tiesiog neįmanoma. Greitieji kreditai taip pat turi ir neigiamą pusę, klientų atžvilgiu. Tai yra palūkanos, kurios palyginus per kokį laiką Jums teks jas dengti, yra labai didelės. Tai vienas didžiausių neigiamų aspektų, kredito gavėjų atžvilgiu, daugiau ryškių minusų kreditoriai neturi. Grįžtant prie vėlavimo palūkanų, norint jų išvengti, kredito davėjai turi sprendimą naudingą kliento atžvilgiu – jeigu Jūs pristingate pinigų grąžinti mėnesinei įmokai, Jūs galėsite sumokėti kredito grąžinimo mėnesinės įmokos pratęsimą, kuris kainuoja itin mažai, tačiau yra itin efektyvu, kadangi atideda Jūsų įmoką, 30dienų.
Remiantis šiais faktais, galiu teigti, kad greitieji kreditai gali pasitarnauti kaip pagalbininkas žmonėms, kurie puikiai valdo savo finansus, supranta rizikos faktorių, visada turi planą, ką darytų, jei pinigų grąžinti nesugebėtų. Tokiems žmonėms, turintiems puikią nuovoką savuose finansuose, greitieji kreditai gali pasitarnauti itin efektyviai.