Pradžia / Naujienos / Moteriai padėti atvykusi gelbėtoja Gerda Žemaitė patyrė šoką: „Dar visa drebu, nežinau, net ką pasakyti“

Moteriai padėti atvykusi gelbėtoja Gerda Žemaitė patyrė šoką: „Dar visa drebu, nežinau, net ką pasakyti“

2023-08-29

Moteriai padėti atvykusi gelbėtoja Gerda Žemaitė patyrė šoką: „Dar visa drebu, nežinau, net ką pasakyti“

Patiko? Pasidalink:

Liną paliko mylimas vyras. Sudaužytos širdies skausmo nepakelianti moteris, kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti išsivaduoti ją iš liūdesio, tačiau tokios įvykių eigos nesitikėjo ir pas ją nuvykusi gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Liną draugas paliko todėl, nes moteris turi priklausomybę. Nors jis išėjo neseniai, moteriai labai sunku tai išgyventi.

„Aš išgėriau. Kodavausi, viską ir kodas neatlaikė, pralaužiau tą kodą. Jis man sakė: gersi – skirsimės, ir jis išėjo. Klykiau, verkiau, kad nepaliktų manęs. Myliu aš jį be galo, be proto. Jis užblokavo visus numerius“, – pasakojo Lina.

Po to moteris galutinai palūžo, ji nebegalėjo savęs daugiau kontroliuoti ir priklausomybė ją visiškai užvaldė. Gerdai bendraujant su Lina paaiškėjo, kad moteris dar serga ir depresija.

Gelbėtojai nusprendus Linai padėti, Gerda ramia sąžine moterį paliko namie, kad kitą rytą jos galėtų keliauti į gydymo įstaigą, tačiau labai greitai viskas pasikeitė.

„Jau iškviečiau greitąją pagalbą, mes jau skubame į vietą, nes širdis kulnuose, daužosi. Tikrai nežinau, kokia ta situacija yra, bet dabar ji man nebekelia telefono“, – pakeliui pas Liną į kamerą pasakojo gelbėtoja.

Atvykusi Gerda pamatė, kad Lina prieš save pakėlė ranką. Gelbėtoja įsodinusi moterį į greitosios automobilį nebegalėjo sulaikyti ašarų.

„Dar visa drebu, nežinau net ką pasakyti, nieko net ir nesakysiu“, – nuo kameros slėpėsi gelbėtoja.

Ar pavyko Linai padėti ir visą jos istoriją, pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA