Pradžia / Įdomybės / Jei miręs žmogus ateina pas jus sapnuose, štai ką tai reiškia

Jei miręs žmogus ateina pas jus sapnuose, štai ką tai reiškia

2023-10-03

Jei miręs žmogus ateina pas jus sapnuose, štai ką tai reiškia

Patiko? Pasidalink:

Kartais žmones aplanko sapnai, kuriuose pasirodo miręs mylimas žmogus. Ir gali būti, kad tai iš tikrųjų reiškia, jog jis nori kažką pranešti.

Sapnai, kuriuose pasirodo miręs žmogus, vadinami „aplankymais“. Kartais šie sapnai labai ryškūs ir realūs. Jie gali priversti žmogų pasijusti ir ramiu bei atsipalaidavusiu, ir išsigandusiu bei kupinu siaubo.

Dauguma žmonių tvirtino, kad galvojo apie mirtį praradę draugą arba artimą giminaitį. Daugeliui žmonių tokie išgyvenimai tampa kur kas rimtesni nei jie gali įsivaizduoti.

Psichologė Lauri Mur tvirtina, kad mirusio mylimojo apsilankymas sapne reiškia, jog jo esybė stengiasi perduoti žmogui pranešimą. Pavyzdžiui, jis arba ji gali bandyti pasakyti, kad viskas gerai ir jis pagaliau pasiekė „kitą pusę“.

Pasak Mur, dar viena priežastis, kodėl miręs žmogus gali aplankyti sapne, yra tai, kad jis palaiko ir padrąsina mylimąjį. Bet kartais jausmas po tokio „vizito“ ne toks jau ir malonus, ir žmogus gali jausti baimę, net siaubą.

Tokiu atveju mirusysis bando atkreipti dėmesį, todėl jis gali atrodyti keistai arba nepanašus į save. Kai kuriais atvejais gali būti panaudota telepatija. Ir net jei pasiuntinys atvirai nekalba su žmogumi sapne, tai reiškia, kad jis nori apie kažką įspėti.

Dauguma žmonių pasakojo, kad mirusiojo patarimas sapne padėdavo jiems išspręsti sunkią situaciją.

Mur sako, kad tokių aplankymų nereikia bijoti, nes beveik kiekvienas, kurio mylimasis miręs, susiduria su jais. Jei žmogus nė karto nematė sapne mirusio mylimojo, jis tiesiog nepamena savo sapnų.

Patrikas Maknamara, Bostono universiteto neurologijos profesorius, taip pat domėjosi šia tema. Ir jis sako, kad visus šiuos sapnus vienija viena – mirusysis atrodo gražus ir sveikas.

O jums buvo prisisapnavę brangūs žmonės? Ką jie jums sakė?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA