Pradžia / Horoskopai / Garsus astrologas atskleidė, kas laukia 2024 metais: nustebins ne vieną

Garsus astrologas atskleidė, kas laukia 2024 metais: nustebins ne vieną

2023-11-14

Garsus astrologas atskleidė, kas laukia 2024 metais: nustebins ne vieną

Patiko? Pasidalink:

Ne už kalnų Naujieji 2024 metai. Kasmet prieš kitus metus mes apžvelgiame senuosius, tačiau su viltimi ir jauduliu jau galvojame, kokie bus sekantys metai, ką jie mums atneš. Daugelis jau ima ieškoti astrologų prognozių apie tai, ko tikėtis sekančiais metais. Astrologas iš Indijos Arjun Chakraborty, jau 16 metų iš eilės besilankantis Lietuvoje, naujienų portalui tv3.lt atskleidė, ką Lietuvai ir jos žmonėms atneš 2024-ieji.

A. Chakraborty turi labai artimą ryšį su Lietuva ir čia gyvenančiais žmonėmis. „Tai pirmoji šalis, kurioje pradėjau dirbti už Indijos ribų, labai myliu čia gyvenančius žmones, jie man kaip broliai ir sesės“, – šiltų jausmų Lietuvai neslepia astrologas.

Padidės emigracija

Astrologas pastebi, kad ateinantys metai Lietuvai bus įvairiapusiški. Nemažai baimės įvarė Rusijos sukeltas karas Ukrainoje, taip pat karas, vykstantis Izraelyje, todėl prognozes kitiems metams A. Chakraborty nori pradėti nuo raginimo nebijoti:

„Nematau jokių karinių situacijų nei Lietuvoje, nei Baltijos šalyse. Žinoma, astrologai gali klysti, tačiau būtų labai keista, jei kažkas panašaus nutiktų.“

Artėjančiais metais, daug jaunų ir vidutinio amžiaus žmonių gali planuoti išvykti iš šalies dėl finansinių problemų. Tačiau nereikėtų daryti skubotų ir neapgalvotų veiksmų.

„Jau daug žmonių emigravo iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių į Norvegiją, Angliją ir kitas šalis, tačiau tai nėra palankus dalykas Lietuvai“, – tikina A. Chakraborty.

Astrologas turi specialų prašymą tiems, kurie planuoja išsikraustyti: „Negalvokite tik apie save, ar tik apie savo finansinę padėtį. Pagalvokite ir apie tai, kaip galite padėti savo šaliai.“

2024 metais bus palankus metas bendrauti su užsienio verslo partneriais, lietuviams, ką nors importuoti iš užsienio, užsiimti logistika. Lietuva gali tapti svarbesnė kitų šalių kontekste. Astrologas pastebi, kad politiniai reikalai bus įvairiapusiški, tačiau bus užmegzta naujų diplomatinių ryšių su naujomis šalimis.

„Tačiau valdžia neišnaudos finansinių resursų teisingai ir naudingai. Politikai turėtų būti atsargūs, kad Lietuva galėtų pasiimti maksimumą iš to, ką gausime iš užsienio valstybių“, – teigia jis.

Būkite atsargūs su pinigais

Astrologas pastebi liūdna tendenciją: ore vyraus depresijos, nerimo, streso bei baimės persmelktos nuotaikos. „Kitais metais nutiks ir daug gerų dalykų, tačiau žmonės vis tiek negalės atsipalaiduoti, patirs daug nerimo.

Šie metai nebus palankūs finansiškai. Tokios krizės, kokia buvo 2007 metais nereikėtų tikėtis, tačiau gali būti, kad Lietuva, kaip ir kitos šalys, gali patirti minimalią krizę“, – įspėja A. Chakraborty.

Nepaisant to, kad Lietuvą gali užklupti minimali krizė, dauguma jaunų lietuvių turės galimybę sukurti ryšius su užsienio valstybėmis. Tačiau tuo pačiu tai gali būti ir bloga žinia Lietuvai:  „Tikėtina, kad talentingi ir išmintingi žmonės paliks Lietuvą, todėl gali nukentėti mokslas, akademiniai ištekliai“.

Žmonės turėtų būti labai atsargūs su pinigais, labiau taupyti nei išlaidauti. „Noriu, kad lietuviai išliktų pozityvūs ir prisimintų, kad Lietuva yra jų šalis. Jūsų laukia taip pat ir daug gerų dalykų“, – pozityvo nestokoja astrologas.

Atskleidė, ką lydės sėkmė, o kam geriau pasisaugoti

2024 metais labiau seksis žemės ūkio sektoriui, ūkininkams. Taip pat gali kristi ir degalų kainos. Ateinantys metai bus sėkmingi tiems, kurie dirba mados pasaulyje, grožio sektoriuje ir pramogų industrijose.

„Tai jūsų metai, dirbantys šou versle galite tikėtis, kad šiais metais išgarsėsite visame pasaulyje. Išnaudokite šiuos metus“, – džiugiomis naujienomis dalinasi astrologas.

Pasisaugoti turėtų žmonės, dirbantys nekilnojamojo turto sektoriuje. Itin atsargūs turi būti ir sportininkai – reikia saugotis įvairių traumų.

Išlikite pozityvūs ir ramūs

A. Chakraborty turi keletą rekomendacijų lietuviams, kad 2024-ieji būtų sėkmingi, kupini vilties ir ramybės.

„Ateinančiais metais turime būti labai ramūs. Reikia kuo įmanoma labiau vengti stresinių situacijų. Neleiskite agresijai ir nerimui jūsų valdyti, nes tai gali pakenkti tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

Nesu dvasininkas ir nesakau, kad reikia visiškai nebevartoti alkoholio, tačiau rekomenduoju stipriai mažinti suvartojamo alkoholio kiekį, nes dėl pykčio ir alkoholio gali kilti daug nesutarimų šeimose.

Reikėtų propaguoti sveiką gyvenimo būdą: sportuoti, valgyti sveiką ir subalansuotą maistą, labai svarbu gerai išsimiegoti.

Astrologas pataria būti arčiau Dievo. „Melskitės dažniau, visada, kada tik galite. Dažniausiai mes meldžiamės tada, kai patenkame į bėdą, kitais atvejais malda lieka kaip tradicija. Tam, kad išvengtumėte problemų, melskitės prieš nutinkant kažkam blogo“, – nuoširdžia rekomendacija pasidalino A. Chakraborty.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA