Pradžia / Gyvenimas / Žuvusi 17-metė ir ją pražudęs vairuotojas – pora: aiškėja šokiruojančios tragedijos detalės

Žuvusi 17-metė ir ją pražudęs vairuotojas – pora: aiškėja šokiruojančios tragedijos detalės

2023-10-24

Žuvusi 17-metė ir ją pražudęs vairuotojas – pora: aiškėja šokiruojančios tragedijos detalės

Patiko? Pasidalink:

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities policija pranešė, jog kelyje Jonava-Kėdainiai įvyko eismo įvykis, kurio metu žuvo jauna mergina, dar du jauni žmonės buvo sužaloti ir skubiai išgabenti į gydymo įstaigą. „Rinkos aikštė“ praneša, kad už automobilio vairo sėdėjęs 18-metis neturėjo teisės vairuoti.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie eismo įvykį sulaukė apie 7 val. ryto. Buvo pranešta, kad kelyje Jonava – Kėdainiai nuo kelio nuvažiavo ir keletą kartų apsivertė automobilis. Iš automobilio išsviesta mergina guli pievoje, du vyrai yra toliau, jie taip pat sužaloti. Sužalojimai nežinomi, dėl prispaustų nežinoma.

Į įvykio vietą pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. 

Tragedija įvyko ties Naujasodžio kaimu

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, jog eismo įvykis įvyko kelyje vedančiame nuo Naujasodžio (Jonavos r.) link kelio Jonava – Kėdainiai – Šeduva. 

Laukuose rastas automobilis „VW Golf”“. Iš automobilio iškritusi mergina buvo be gyvybės požymių, vairuotojas ir keleivis  sužaloti.

Netrukus paaiškėjo, jog eismo įvykio metu žuvo 17 metų keleivė, sužalotas ir į gydymo įstaigą pristatytas 17 metų keleivis. Automobilį vairavo blaivus 18 metų vyras. Jis dėl sužalojimų ir patirto šoko taip pat išvežtas į Kauno klinikas.

Norėjo padėti

Netrukus į įvykio vietą atvyko ir jaunų žmonių artimieji. Paaiškėjo, jog jaunimas vėlavo ir skubėjo į mokymo įstaigą. Vyresnis draugas jiems norėjo padėti,  pavežėti.

Avarija labai sukrėtė vietos bendruomenę, mat automobilio vairuotojas ir žuvusioji yra pora. Medikų rankose esantis jaunas vyras labai išgyvena dėl savo gyvenimo draugės žūties.

Kaip praneša naujienų portalas lrytas.lt, už Naujasodžio gyvenvietės ribų prie vairo sėdėjęs 18-metis ties posūkiu nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir keletą kartų apsivertė.

„Greitis toje vietoje yra ribojamas – mano žiniomis, iki 50 kilometrų per valandą“, – portalui pranešė Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius.

Pradėjo tyrimą

Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl eismo įvykio. Braižoma eismo įvykio schema, į dangų pakeltas dronas. 

Aiškinamasi, dėl kokių aplinkybių automobilis nuvažiavo nuo kelio. Kaip jau minėta – vairuotojas yra blaivus, tačiau dar nėra įgijęs teisės vairuoti automobilį.  Eismo įvykį tiria Jonavos rajono policijos pareigūnai, mat Naujasodis yra šio rajono savivaldybės administracinis vienetas. Anksčiau šis kaimas buvo priskirtas ir Kauno, ir Kėdainių rajonui.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA