Pradžia / Gyvenimas / Viktorija Ruffo visiems gerai žinoma dėl savo vaidmenų populiariuose serialuose, o taip ji atrodo sulaukusi 61-erių

Viktorija Ruffo visiems gerai žinoma dėl savo vaidmenų populiariuose serialuose, o taip ji atrodo sulaukusi 61-erių

2023-10-08

Viktorija Ruffo visiems gerai žinoma dėl savo vaidmenų populiariuose serialuose, o taip ji atrodo sulaukusi 61-erių

Patiko? Pasidalink:

Daugelis vyresnių žmonių turbūt dar ir šiandien prisimena populiarių serialą “Tiesiog Marija“, kurio pagrindinė žvaigždė buvo aktorė Viktorija Ruffo. Marijos Lopez vaidmenį atlikusiai moteriai šiuo metu jau 61-eri, tačiau net ir sulaukusi tokio amžiaus ji atrodo tiesiog nuostabiai!

Viktorija Ruffo gimė 1962-ais metais paprastų darbininkų šeimoje Meksikoje. Ji augo kartu su dviem vyresnėmis seserimis. Nuo pat mažų dienų Viktorija labai mėgo dėmesį, todėl niekada neatsisakydavo dalyvauti įvairiuose mokyklos renginiuose. Viktorijos charizma palikdavo didelį įspūdį visiems žiūrovams, o sulaukusi aštuoniolikos ji pradėjo filmuotis serialuose. Patys pirmieji vaidmenys atnešė aktorei populiarumą, tačiau šlovingiausios dienos buvo dar priešakyje.

Viktorijos populiarumas tik augo, o įvairių serialų režisieriai pradėjo nuolat siūlyti vaidmenis. 1989 m. aktorė buvo pakviesta vaidinti seriale “Tiesiog Marija“, kuris tapo pačiu sėkmingiausiu per visą jos karjerą. Tuo metu serialas buvo toks populiarus, kad gerbėjai visame pasaulyje pradėjo duoti Viktorijos vardą savo atžaloms.

Po užklupusios šlovės Viktorija pradėjo keliauti po visą pasaulį ir dalyvauti įvairiose televizijos laidose. Vėliau aktorė nusifilmavo daugybėje serialų, kurie susilaukė didelio populiarumo. Viktorija Ruffo vis dar yra viena populiariausių aktorių Meksikoje. Ji taip pat vaidina teatre ir veda įvairias televizijos laidas.

Pirmoji moters santuoka įvyko 1992 metais. Ji ištekėjo už Eugenio Derbez is susilaukė sūnaus. Po devynerių metų aktorė ištekėjo antrą kartą ir susilaukė dvynukų Anuar ir Viktorijos. Verta paminėti ir tai, kad Viktorija niekada nesikreipė į plastikos chirurgus. Pasak aktorės, ji nori turėti natūralų veidą, o ne kažkokią dirbtinę kaukę. Ji atrodo tiesiog nuostabiai…

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA