Pradžia / Gyvenimas / Tai ką pasakė Laimonas Lapinskas sukrėtė Lietuvos gyventojus

Tai ką pasakė Laimonas Lapinskas sukrėtė Lietuvos gyventojus

2023-10-13

Tai ką pasakė Laimonas Lapinskas sukrėtė Lietuvos gyventojus

Patiko? Pasidalink:

Naujos kartos mafijos bosu siekęs būti vilnietis Laimonas Lapinskas, kuris už grotų jau yra praleidęs daugiau kaip 18 metų, sako, kad pareigūnai esą iki šiol negali susitaikyti, jog jam nebuvo skirta griežčiausia įkalinimo iki gyvos galvos bausmė, todėl dar ir šiandien ieško įvairiausių būdų, kaip prailginti jo kalinimo laiką. „Jie pasiryžę bet kam“, – interviu Delfi.lt žurnalistui Dainiui Sinkevičiui kalbėjo L. Lapinskas, kurį laisvėje bičiuliai vadindavo Lopu. „Ar žinai gaują, kuriai vadovavo moteris? Turbūt tai pirmas toks avejis Lietuvos istorijoje“, – pareiškė jis.

Bet tuo pačiu stebėjosi, kad teisėsaugos pareigūnai kol kas apie tai nutyli – juk gaujos nariai buvo sulaikyti prieš dvejus metus, kone visi jie per apklausas esą nurodė, jog būtent jauna moteris platintojams parūpindavo didelius kiekius narkotinių medžiagų. „Ir todėl jie visi buvo išleisti į laisvę, net neįkalinti“, – sakė L. Lapinskas. Papasakoti apie šią nusikalstamą grupuotę jis pasisiūlė pats – ta jauna moteris esą jį taip pat įvėlė į kriminalinę schemą, nes tyrimą atliekantiems pareigūnams nurodė, jog būtent L. Lapinskas jai tiekdavo didžiulius kiekius kvaišalų. Dėl to šiam net buvo pareikšti įtarimai. Buvo, nes po šio pokalbio L. Lapinsko advokatė iš prokuratūros gavo pranešimą, kad vis dėlto įtarimai jam yra panaikinti. „Jų net išvis neturėjo būti, nes nieko nepanašaus nebuvo, o ta istorija buvo sukurta“, – įsitikinęs nuteistasis.

Žiaurumu garsėjusiai gaujai vadovavęs L. Lapinskas teigė, kad ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai buvo atlikę kratas jo žmonos, šios tėvų namuose, sutuoktinės darbovietėje, net į apklausą išsikvietė vieną buvusią žmoną – esą galbūt tikėjosi, jog ši po skyrybų bus pikta ir „pasakys tai, ko reikia pareigūnams“. „Bet nepasakė ir net negalėjo pasakyti“, – sakė jis. Ir pridūrė, kad net prieš tuos 18 metų, kai jis su savo bendrais buvo sulaikytas, į kalėjimą buvo uždaryta ir tuometė jo draugė, kuri nieko apie šio vykdomus nusikaltimus nežinojo ir net neįtarė. „Tai jai vos nesugriovė gyvenimo“, – šiandien dėl to, kad tuometė draugė turėjo nemalonumų, gailėjosi L. Lapinskas. Vilniaus kalėjime bausmę atliekantis nuteistasis prisipažino, kad įkalinimo įstaigoje domisi, kas vyksta laisvėje – nors naujienos pasiekia iš televizijos ekrano, bet vis tiek gali susidaryti vaizdą, kaip žmonės gyvena anapus tvoros. Visas pokalbis – vaizdo įraše.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA