Pradžia / Gyvenimas / Paviešino paskutines išniekintos 30-metės gyvenimo akimirkas: skaudu net žiūrėti

Paviešino paskutines išniekintos 30-metės gyvenimo akimirkas: skaudu net žiūrėti

2023-10-20

Paviešino paskutines išniekintos 30-metės gyvenimo akimirkas: skaudu net žiūrėti

Patiko? Pasidalink:

Influencerė Shani Louk mėgavosi akimirkomis muzikos festivalyje, surengtame netoli Gazos ruožo, nė nenutuokdama, kas jos laukia po keleto minučių. Paviešinti vaizdai, ką ji veikė paskutinėmis savo gyvenimo akimirkomis. Į šį vaizdo įrašą skaudu net žiūrėti, nes mergina dar buvo jauna, mėgavosi gyvenimu ir vykstančiu festivaliu.

Į festivalį įsiveržus „Hamas“ kariams mergina buvo kraupiai išniekinta ir nužudyta, o teroristai jos kūną demonstravo gatvėse, teigdami, kad kūnas – Izraelio kareivio. Šeima ją atpažino iš jos tatuiruočių ir šukuosenos.

Spalio 7 dieną, apie 6.30 val. vietos laiku, palestiniečių teroristų grupuotė „Hamas“ pradėjo ataką prieš Izraelį ir paleido raketas.

Hamas“ teigia, kad vienu kartu paleido 5 tūkst. raketų, Izraelis teigia, kad jų buvo paleista dvigubai mažiau.

Apie artėjančią tragediją nė nenujautė

Muzikos festivalis vyko netoli Gazos ruožo, kuris yra laikomas palestiniečių teritorija. Į festivalį įsiveržus „Hamas“, nužudyta mažiausiai 260 žmonių, rašo marca.com.

Tarp aukų buvo ir 30-metė vokietė Shani Louk, kuri mėgavosi muzikos festivaliu, šoko ir linksminosi su draugais visą savaitgalį, nė nenutuokdami, kokia tragedija jų laukia.

Besilinksmindama Shani nė negalėjo nutuokti, kad vos po kelių minučių į festivalį įsiverš teroristai, kurie išžudys ir pagrobs šimtus žmonių, buvusių festivalyje.

S. Louk buvo žinoma dėl savo veiklos, susijusios su gyvenimo būdu ir mada. Ji buvo „dredų“ vėlimo ekspertė, tatuiruočių meistrė ir influencerė.

Vaizdo įrašas, kaip Shani buvo vežama ir demonstruojama kaip karo trofėjus, sukėlė pasipiktinimą visame pasaulyje. Merginos kūno panaudojimas propagandiniais tikslais tik pabrėžia užpuolikų brutalumą ir nepagarbą žmogaus gyvybei.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA