Pradžia / Gyvenimas / Morgo darbuotoja atskleidė, ką daro mirusiųjų kūnai: išgirdus nubėga šiurpai

Morgo darbuotoja atskleidė, ką daro mirusiųjų kūnai: išgirdus nubėga šiurpai

2023-10-08

Morgo darbuotoja atskleidė, ką daro mirusiųjų kūnai: išgirdus nubėga šiurpai

Patiko? Pasidalink:

Teismo medicinos patologė, atskleidusi, ką iš tikrųjų reiškia dirbti su mirusiųjų kūnais, privertė žmones išsigąsti, papasakojo apie kelis baisius incidentus, kuriuos jai teko patirti. Reikia tam tikro tipo žmogaus, kuris galėtų susidoroti su mirtimi. Tačiau daktarė Mileida Bohórquez kasdien susiduria su tuo dėl savo neįprasto darbo.

Ši ekspertė yra teismo medicinos gydytoja arba teismo patologė, todėl jos vaidmuo – mediciniškai tirti netikėtas, įtartinas ir (arba) smurtines mirtis, atlikti autopsijas ir nustatyti, kaip baigėsi kieno nors gyvenimas, rašo mirror.co.uk Iš Venesuelos kilusi, bet šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti gydytoja socialiniuose tinkluose atvirai pasakoja apie savo profesiją ir su milijonu sekėjų dalijasi „TikTok“ vaizdo įrašais apie tai, ką iš tikrųjų reiškia dirbti su mirusiųjų kūnais.

Daktarė atskleidė, ką daro mirusiųjų kūnai: nustebsite sužinoję (nuotr. stop kadras „TikTok“)

Mirusysis suspaudė ranką

Daktarė Bohórquez neseniai atskleidė keletą incidentų, kuriuos ji patyrė su mirusiaisiais ir kurie daugeliui atrodė siaubingi, įskaitant ir tai, kad lavonai atmerkdavo akis. Vaizdo įraše ji pasidalijo penkiais dalykais, kuriuos gali daryti negyvi kūnai, o pirmasis iš jų yra tas, kad jie gali išleisti dujas arba spjaudytis. Ji teigė, kad jai tai yra nutikę kelis kartus, o kai kurie kūnai tai daro ne kartą, kol ji dirba.

Toliau medicinos ekspertė teigė, kad miręs žmogus jai suspaudė ranką, taip pat ji matė, kaip jie atmerkė akis, kai atliko jų skrodimą. Be akių, kai kurie lavonai atvėrė ir burną. Ji paaiškino, kad ji išeidavo iš kambario, o jų burna būdavo uždaryta, bet kai ji grįždavo, ji būdavo plačiai atvira, tarsi jų žandikaulis būtų nukritęs.

Paskutinė patirtis, kuria ji pasidalijo, buvo mirusiojo kūnas, kuris, judindamas į viršų iškeltas ir ištiestas rankas, atsistojo taip, tarsi ketintų ką nors apkabinti. Nors tai tikrai skamba baisiai ir antgamtiškai, anksčiau buvo nustatyta, kad lavonai gali judėti irimo proceso metu. Australijoje Centrinio Kvinslendo universiteto mokslininkės Alyson Wilson atliktas tyrimas parodė, kad kūnai po mirties gali būti šiek tiek neramūs.   

Skaitytojai pasidalino panašia patirtimi

Nuo to laiko daktaro Bohórquezo vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei trys milijonai žmonių, daugiau nei 206 000 žmonių jį pamėgo, o tūkstančiai taip pat skyrė laiko komentarams. Vienas žmogus rašė: „Man šiurpuliukai perėjo per kūną“. Kitas naudotojas pasidalijo panašia patirtimi sakydamas: „Mano sūnus suspaudė mano ranką ir pajudino savo mažus pirštelius, jo jau beveik devynis mėnesius nėra“. Kitas sakė: „Mano mama man nusišypsojo”.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA