Pradžia / Gyvenimas / Laibgalių kaime rastas moters lavonas

Laibgalių kaime rastas moters lavonas

2023-10-03

Laibgalių kaime rastas moters lavonas

Patiko? Pasidalink:

Spalio 1 d. apie 12 val. 25 min. Rokiškio r. sav., Laibgalių k., namo teritorijoje esančiame tvenkinyje rastas moters (gim. 1933 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Mirties statistika Lietuvoje gali būti kintanti pagal metus ir kitas aplinkybes. Čia pateikiu keletą pastebėjimų apie mirties statistiką Lietuvoje iki 2021 m.:

Bendras mirtingumas: Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, mirtingumo lygis gali skirtis pagal amžių, lytį, regioną ir kitus veiksnius. Vyresnio amžiaus žmonės dažniau susiduria su didesne mirtingumo rizika.

Pagrindinės mirties priežastys: Dažniausios mirties priežastys Lietuvoje apima širdies ligas, vėžį, traumas ir su alkoholiu susijusias priežastis. Taip pat svarbu paminėti, kad Lietuvoje alkoholio suvartojimas yra vienas iš aukščiausių pasaulyje, ir tai gali turėti įtakos mirtingumui.

Demografiniai pokyčiai: Lietuvoje pastaraisiais dešimtmečiais stebimi demografiniai pokyčiai, įskaitant gimstamumo sumažėjimą ir senėjimą. Tai gali turėti įtakos bendram mirties lygiui.

Prevencija: Vyriausybė ir sveikatos organizacijos deda pastangas prevencijos srityje, skatinant sveiką gyvenseną, ankstyvą ligų diagnostiką ir gerinant sveikatos priežiūrą.

Norėdami gauti patikrinimui po 2021 m., turėtumėte kreiptis į Lietuvos statistikos departamentą arba kitas oficialias šaltines, teikiančias mirties statistiką šalyje. Taip pat būtų gerai pasitikrinti su sveikatos ministerija ar sveikatos priežiūros institucijomis, kad gautumėte naujausią informaciją apie mirties lygį ir priežastis Lietuvoje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA