Pradžia / Gyvenimas / Kristinos 8-metis sūnus sustingo, kai prievartos ėmėsi jos buvęs sugyventinis: „Laiko vaiką, sako, pajudėsi – užmušiu“

Kristinos 8-metis sūnus sustingo, kai prievartos ėmėsi jos buvęs sugyventinis: „Laiko vaiką, sako, pajudėsi – užmušiu“

2023-10-27

Kristinos 8-metis sūnus sustingo, kai prievartos ėmėsi jos buvęs sugyventinis: „Laiko vaiką, sako, pajudėsi – užmušiu“

Patiko? Pasidalink:

Panevėžietė Kristina papasakojo žiaurią, kraują stingdančią istoriją. Moteris atvirauja, kad savaitgalį patyrė siaubą, kai esą iš jos ir jos 8-mečio sūnaus sugyventinis seksualiai išsityčiojo ir ją prievartavo, vėliau liepė tenkinti savo vaiką oraliniu būdu, o mažametį kitaip lytiškai santykiauti su motina. Kristina sako, kad kitu atveju sugyventinis grasino nužudyti juos abu. Vyras – teisėsaugai gerai žinomas veikėjas.

Negalėdama sutramdyti ašarų Panevėžio gyventoja Kristina TV3 žinioms pasakoja, kad penktadienio naktį ir iki pat šeštadienio ryto jai ir jos 8-mečiui sūnui teko išgyventi nežmoniškas kankynes.

Esą į namus įsibrovė sugyventinis, su kuriuo moteris jau nutraukė santykius ir pradėjo ją prievartauti, o esą vėliau savo iškrypusius seksualinius įgeidžius tenkinti ėmė jau įtraukdamas ir Kristinos mažametį sūnų. 

„Sako vaikui – ateik čia, ir dabar tegul motina tau čiulpia tavo lytinius organus, kišo jo rankas man į tarpvietę, ir liepė čiulpti ir viską filmavo. <…> Sako – čiulpk, arba aš jį užmušu. <…> Kaip tu pabėgsi, laiko už gerklės, spaudžia koją, kurią yra išsukęs. Laiko vaiką, sako,  pajudėsi – užmušiu. Nežinau, ar jis buvo apsivartojęs, nes net protu nesuvokiama“, – pasakoja panevėžietė Kristina.

Anot moters, jos sūnus buvo sustingęs. 

„Viską suprato ir jis dar patraukė [vaiko] rankas ir sako – dabar matai kaip aš jaučiuosi ir vaikas pasitraukė. Aš sakau – [sūnau], bėk iš namų, o jis verkia ir viskas. Jis net negalėjo pajudėti vaikas, jam stresas ant tiek“, – sako Kristina.

Kristinos sugyventinis – teisėsaugai gerai žinomas asmuo – Vaidotas Niedvaras, Lietuvoje pasikeitęs pavardę į Kamarauską. 

Anglijoje, Vulvičo karūnos teisme prieš 10 metų jis buvo nuteistas už išžaginimą, prievartavimą, kūno sužalojimus bei pasikėsinimą nužudyti – 21 metams. 

Jo nuotraukos su baisiomis antraštėmis mirga užsienio portaluose, kur jis įvardijamas kaip itin pavojingas nusikaltėlis, prievartautojas. 

Kristina sakė, iš pradžių apie tokią sugyventinio praeitį nežinojusi, o kai sužinojo, patikėjo pasiteisinimais, kad visi kaltinimai tėra kerštaujančios moters išsigalvojimai. 

„Tai buvo nuteistas Anglijoj 21 metam, ir jį Anglija deportavo, čia šiek tiek atsėdėjo, ir jį paleido. <…> Buvo pasikeitęs pavardę į kitą, kai grįžo iš Anglijos, pasikeitė į mamos, kad niekas nežinotų tokių dalykų“, – sako Kristina.

Su vaiko tėvu moteris seniai išsiskyrusi. O su sugyventiniu kartu buvo 2 metus. Per tą laiką esą jis vaiko nelietė, bet prieš ją kelis kartus smurtavo. Tad esą ji jau prieš kurį laiko norėjo nutraukti santykius. 

„Ir tada prasidėjo viskas, grasinimai, kad jei tu kažkur kreipsies, aš tave nužudysiu, atvažiuosiu į darbą gerklę perpjausiu, aš žinau, kur tavo tėvai gyvena, juos nužudysiu ir panašiai“, – vyro žodžius prisimena moteris.

Vieną tokį grasinimą Kristina įrašė. 

„Palikit mane na*** ramybėj. Žiūrėk, sužinosiu iš ko nors, kad vėl platini mano informaciją, aiškini kažką kažkam <…> Aš tau darkart pasakau – nors vienas toks vat veiksmiukas prieš mane. Aš negrasinu, tik pasakau, ką padarysiu…Man 10 metų neduos, tai va“, – taip skamba moters įrašytas vyro grasinimas.

Moteris sakė, kad siaubingą penktadienio naktį bandė gelbėtis kaip galėjo, esą net buvo pasiryžusi šokti pro langą. 

„Aš bandžiau iššokti pro langą, kad bent vaikui gyvybę išsaugočiau, nes negalėjau prisikviesti pagalbos, telefonas buvo atimtas“, – pasakoja Kristina.

O esą vėliau, išaušus rytui, recidyvistas pareiškė, kad suprato, ką padarė. Pareikalavo pinigų ir sakė, kad išvyks į Švediją. 

„Sako – davai man nugrynini pinigų, paėmė auksinį žiedą, nutraukė auksinę grandinėlę, čia buvo jo dovanos. Ir sako – tu man 800 turi sumokėti, kad galėčiau dingti iš Lietuvos“, – pasakoja panevėžietė.

Policija neskubėjo gaudyti vyro

Anot moters, policija ją apklausė, liepė jai susirasti saugią vietą, kur vyras jos nesurastų, o Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą berniuką išsivežė pas jo biologinį tėvą. Tačiau Kristina apstulbino, kad policija po tokio įvykio nesiėmė vyrą kuo skubiau gaudyti. 

„Išvežė brolis mane į savo aplinką, kad tas neprisiartintų. Jis toliau daro live tiktoke, skambinam policijai, sakom – jis dabar vaikšto gatvėje, Basanavičiaus gatve, ar galit reaguoti? Jie – nieko. Sako – ekipažų nėra, ir čia ne toks įvykis, kad kažką daryti“, – teigia panevėžietė.

Kristina sako, tyrėjo skambučio sulaukusi praėjus 2 dienom po įvykio. Ir visą tą laiką esą gyveno visiškoje baimėje už gyvybę. Anot moters, policija Kamarauską suėmė praėjus trims dienoms po įvykio. Tik tuomet, kai ji pasakė, kad kreipsis į žiniasklaidą ir viską viešins. 

TV3 žinioms susisiekus su Panevėžio policija paklausėme, kodėl esant tokiems rimtiems kaltinimams, vyras nebuvo čiumpamas kaip įmanoma greičiau. Tačiau policija savo veiksmų visuomenei paaiškinti nesiteikia ir prisidengia vaikų apsauga, nors klausėme apie pareigūnų darbą, o ne apie vaiko duomenis.

O esą Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą moteriai pasakė, kad pasistengs padaryti viską, kad vaiko jai negrąžintų: 

„Paskambinau jiems – kas vyksta, nes skambinau į vaiko teisės. Čia vaiko teisės sako – toks atvejis, vaiko jums neatiduosim, stengsimės, kad atitektų tėvui, nes neturite saugios aplinkos, dėsim visas pastangas, kad vaikas atitektų tėvui.“

Nors tarnybos atstovai tą neigia, ir sako nieko panašaus vaiko mamai nesakę. 

„Aš negaliu pasakyti, kad kolegos taip ištransliavo, gal ji ne taip supratusi, ir kolegos neturi galutinio sprendimo. Tai kai bus surinkta informacija, bus tas sprendimas“, – sako Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žaneta Ginaitė.

„Atrodo viską dariau, kad tik vaikas būtų gyvas, ir dabar esu pati blogiausia motina“, – sako Kristina.

Vaiko teisių sargai sako, kad vaikas iš motinos paimtas, nes pranešimo pobūdis – smurtas vaiko atžvilgiu, ir taip vaikui užtikrinta saugi aplinka. Ar jis bus grąžinamas motinai paaiškės po kelių dienų, surinkus pakankamai medžiagos ir ištyrus įvykį.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA