Pradžia / Gyvenimas / Inga Jankauskaitė paviešino džiugią žinią: tokiais momentais svarbus šeimos palaikymas

Inga Jankauskaitė paviešino džiugią žinią: tokiais momentais svarbus šeimos palaikymas

2023-10-18

Inga Jankauskaitė paviešino džiugią žinią: tokiais momentais svarbus šeimos palaikymas

Patiko? Pasidalink:

„Nebūna pergalės be baimės prarasti viską“, – sako dainų autorė, atlikėja, aktorė Inga Jankauskaitė, viešėjusi tv3.lt laidoje „Karjeros laiptais“.

Tinklalaidės vedėjos Lauros Šukienės paklausta, nuo ko prasidėjo jos karjeros kelias ir kaip Inga tapo tuo, kuo yra dabar, ji prisiminė vaikystę ir aiškius norus, kuriuos išdėstė savo tėvams. 

„Mama sakė, kad aš pati pasakiau kad noriu mokytis Juozo Naujalio muzikos gimnazijoj. 

Nemanau, kad tėvai į tai žiūrėjo itin rimtai bet į stojamuosius nuvedė. Mano mama apskritai tuo klausimu nuostabi, pasitiki ir labai palaiko. Tai ir aš stengiuosi savo vaikams nebrukti lūkesčių. Skatinu spręsti patiems. Kai sūnus svarstė kur jam studijuoti prašiau tik vieno, kad nuspręstų pats. Aš palaikysiu bet kokį sprendimą“, – neslepia I.Jankauskaitė. 

Inga Jankauskaitė

Džiugi žinia – pasirodys ketvirtasis albumas

Netrukus dienos šviesą išvys jau ketvirtasis I.Jankauskaitės albumas. Ji sako, kad kone kiekviena daina, nors daugeliui kelia nuostabą, užrašoma jos vaizduotėje.

„Viskas prasideda nuo teksto, nes pirmiausia turiu žinoti, ką noriu pasakyti, o tada jau ieškoti būdo kaip. 

Tik vėliau prisėdu prie instrumento, kad struktūrizuočiau medžiagą, su kuria galėtume dirbti studijoje. 

Kuryba yra toks pats darbas, kaip ir visi kiti. Jis reikalauja sistemos ir disciplinos. Ketverius metus vykdau pažadą sau, kad kasdien turiu kažką parašyti – ketureilį, melodiją, fragmentą. 

Galiu pasakyti, kad iš tiesų yra neįtikėtina, iš kokios smulkmenos išauga dainos“, – apie kūrybą pasakoja I.Jankauskaitė. 

Tvirtai žino, ko siekia 

Vis tik moteris laidoje prakalbo ir apie nepopuliarius sprendimus, kuriuos jai teko priimti pačiai, nors aplinkiniams viskas atrodė kitaip. 

„Nėra pergalės be baimės prarasti viską. Prisimenu, kai laukiausi ir supratau, kad aš turiu išeiti dviem metams ir atsitraukti nuo veiklos. Tada man visi rodė į smilkinį, bet aš padariau taip, kaip man atrodė geriausiai ir dabar suprantu, kad viskas ir buvo gerai. 

Taip pat sprendimas nebetęsti kontakto su televizija. Pasijutau išsėmusi temą. Man tai prarado magiją, aš pavargau. Taip, aukojau stabilumą, pajamas, tačiau tuo pačiu žinojau, jeigu tikrai noriu kurti pati ir būti laisva, tai kito momento nebus. Aš paprasčiausiai nespėsiu. Tai tiesa paprasta – nori ir darai. Darymo būdu, nes kito tiesiog nėra.“ 

Inga Jankauskaitė ir Laura Šukienė

Šeimos palaikymo svarba Taip pat I.Jankauskaitė sako, kad kūrybiniame procese bei tomis akimirkomis, kai ji stoja prieš daugiatūkstantinę auditoriją, jai yra svarbus šeimos palaikymas bei vyro ramybė, kurią jis suteikia moteriai: „Žmogus yra tai, ką jis daro, o ne ką šneka arba mano apie save. Todėl jeigu jūsų partneris jūsų nepalaiko svarbiuose jums dalykuose, vadinasi jis jūsų nemyli. Tiesiog taip yra, kad ir kaip nepatogu girdėti būtų.“ Apie tai, kaip kurti muziką ir kokios asmeninės savybės padėjo Ingai Jankauskaitei, siekiant užsibrėžtų tikslų, kviečiame žiūrėti tinklalaidėje „Karjeros laiptais.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA