Pradžia / Gyvenimas / Donatas Montvydas skiriasi su žmona Veronika: atvirai prabilo apie gandus dėl orientacijos

Donatas Montvydas skiriasi su žmona Veronika: atvirai prabilo apie gandus dėl orientacijos

2024-02-22

Donatas Montvydas skiriasi su žmona Veronika: atvirai prabilo apie gandus dėl orientacijos

Patiko? Pasidalink:

Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika suka skirtingais keliais. Atlikėjas atviroje žinutėje prabilo apie vykstančias skyrybas ir gandus dėl orientacijos. Žinia apie skyrybas D.Montvydas pasidalijo feisbuke.

„Esu priėmęs sprendimą nekalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, bet pastaruoju metu jaučiu, kad tai suteikia per daug vietos kalboms, kurios žeidžia mane ir mano šeimą.

Pasirinkau likti viešu asmeniu dėl meilės muzikai ir kūrybai, niekada nesiekiau dirbtinai sukurto dėmesio ar populiarumo. Šia žinute dalinuosi ne tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į mano talentą, pasiekimus ar vertybes, bet visų pirma, norėdamas apsaugoti ir nuraminti savo artimuosius.

Šiuo metu aš ir mano žmona Veronika esame skyrybų procese, tačiau kartu sukūrę tiek daug – šeima mes būsime visą gyvenimą. Ši moteris yra mano nuostabiausių pasaulyje vaikų mama, mano daugumos didžiausių gyvenimo įvykių palaikytoja, mano antra pusė, su kuria ir toliau palaikome draugišką, mylintį santykį, o už galimybę pajausti šiuos tikrus dalykus būsiu dėkingas visą gyvenimą.

Gerbiančių mane ir mano šeimą, prašau nespekuliuoti bei neieškoti priežasčių. Visi gandai, kuriuos esu girdėjęs, tik patvirtina, kodėl šių dienų pasaulis yra toks nesaugus, paviršutiniškas ir neatsakingas. Matyt, ši žinutė taip pat daug nepakeis, bet iš pagarbos sau negaliu likti tik stebėtojo pozicijoje.

Palaikau LGBT bendruomenę, kaip ir jai priklausantį savo draugų ratą, tačiau aš pats visada buvau ir esu tikras dėl savo orientacijos. Niekada neturėjau potraukio ar santykių su vyrais. Buvau ir liksiu ištikimas moterims. Būtent tokį save pažįstu ir jaučiu.

Neturiu jokio pagrindo teisintis ar dalintis šia informacija, nes tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas – nepaisant to, norėjau tam padėti tašką.

Ši žinutė skirta tik tiems, kam aktualu. Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą. Daugiau komentarų šiomis temomis nebus“, – rašė D.Montvydas.

Žinia apie poros skyrybas daugeliui netikėta. Vis dėlto akyliausi gerbėjai jau kurį laiką smalsavo, ar poros santykių neištiko krizė – D.Montvydas ir V.Montvydienė nesirodė kartu viešumoje, o socialiniuose tinkluose nebeliko jųdviejų bendrų nuotraukų. D.Montvydas ir V.Montvydienė augina du vaikus – dukrą ir sūnų.

Pora vestuvinius žiedus sumainė 2013-ųjų rugsėjį. Žmonės.lt žiniomis, ceremonija vyko Vilniaus senamiestyje esančio viešbučio „Grotthuss“ kiemelyje.

Apie savo asmeninį gyvenimą nei Donatas, nei Veronika atvirauti nemėgo. Donatas, kaip viename interviu teigė pats, su Veronika susipažino 2010-ųjų pradžioje besiruošdami projektui „Tabami Goes Michael Jackson“. Skambant šio legendinio atlikėjo baladei „Liberian Girl“ jie pasibučiavo ir nusprendė, kad nuo šiol bus kartu.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA