Pradžia / Gyvenimas / Daugiabučio gyventojai nustėro pamatę šį vaizdą: pora nesidrovėjo

Daugiabučio gyventojai nustėro pamatę šį vaizdą: pora nesidrovėjo

2023-10-20

Daugiabučio gyventojai nustėro pamatę šį vaizdą: pora nesidrovėjo

Patiko? Pasidalink:

Pirmo karto istorija balkone:

Draugė surengė vakarėlį. Nusipirkome alkoholio (nors dar buvome nepilnametės). Kai atėjome pas ją buvome penkiese. Norėjome tik
gerai atšvęsti penktadienį… Paleidome muziką visu garsu, šokome, dainavome, neskubėdamos gėrėme. Po beveik valandos viena draugė pasiūlė pakviesti dar kelis draugus ir drauges. Tačiau neilgai trukus čia atsibeldė ne keli draugai, o gal 20 ar 30 žmonių. Pusė iš jų buvo daug vyresni ir net nepažįstami. Beje vaikinų buvo du kart daugiau, ir tai man iškart nepatiko. Bet visos pasikalbėjusios nuspręndėm kad nieko nenutiks ir reikia toliau „tūsint“.

Taigi išgėrėme dar ir dar ir dar… Artėjo vidurnaktis, buvo beprotiškai linksma! Buvau girta, tačiau prisimenu beveik viską… Pasidarė labai karšta ir užsinorėjau šiek tiek pailsėti, nuėjau į balkoną ir atsisėdau ant sofos, atidariau langą, mėgavausi grynu oru. Lauke jau buvo labai tamsu. Išgėriau dar porą stikliukų… Į balkoną atėjo du vaikinai parūkyt. Vienas atsisėdo prie manęs iš vienos pusės kitas vaikinas iš kitos. Kol jie rūkė mes labai smagiai pasikalbėjome, pasijuokėme… Netikėtai vienas paklausė ar aš kalta, atsakiau, kad ne. Jis klausinėjo toliau: – O kada norėtum prarast nekaltybę? Aš atsakiau, kad apie tai dar negalvoju… Kitas vaikinas išėjo iš balkono, taigi likome dviese. Jis pradėjo man glostyt plaukus, veidą. Man patiko. Jo rankos leidosi žemyn kaklu, link krūtinės. 

Aš nesipriešinau. Jis pasilenkė link manęs ir mes pasibučiavome.
Buvo labai malonu! Mes pakeitėme poziciją, jis atsigulė, o aš ant jo. Bučiuotis nenustojome. Iš pradžių jis savo rankas laikė man ant nugaros, tačiau greit jos pradėjo leistis link mano užpakalio (Tą dieną buvau su tympėmis). Tada pajutau kaip jo didelės rankos suspaudė mano šikną. Pradėjau aimanuot, nes buvo labai gera. Pajaučiau kaip jo penis pasistojo, aš atsitraukiau ir nusišypsojau. Vėl šiek tiek pakeitėme poziciją, ir bučiavomės toliau. Dabar jo rankos glostė mano krūtinę, netrukus pajaučiau kaip jis man atsegė liemenėlę. Pagalvojau: „velniop viską“. Nusiėmiau maikutę, liemenėlę taip pat. Vaikinukas tik gulėjo ir žiūrėjo į mano krūtis kokią minutę. Pradėjome glamonėtis, nuėmiau jam maikę, tuomet jis man tympes.

Šiek tiek pasimečiau, sekundei mintyse pradėjau abejoti ar tikrai to noriu… Tačiau kai jis nusimovė kelnes, apie visas abejones pamiršau. Glamonių metu net nepajaučiau kaip abu likome visiškai nuogi. Mačiau kad jis labai skubėjo į mane „įeiti“, bet aš nenorėjau skubėti. Pirmą kartą gyvenime paliečiau penį. Vaikinas paklausė ar galėčiau jam pačiulpti, bet aš nesutikau. Tada jis pradėjo elgtis šiek tiek grubiau. Aš suėmiau jo penį ir pradėjau taikyti į savo vaginą. Ir tada tai įvyko… Iš pradžių šiek tiek suskaudo, bet buvo per daug malonu kad galvočiau apie skausmą. Judėjau aukštyn, žemyn… Aimanavau, dejavau… Kelis kartus keitėme pozicijas… Tai buvo geriausia diena mano gyvenime! Deja niekad daugiau nesusitikau su tuo vaikinu…

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA