Pradžia / Gyvenimas / 19-metė apie nėštumą sužinojo pamačiusi kyšančią vaiko koją: patyrė šoką

19-metė apie nėštumą sužinojo pamačiusi kyšančią vaiko koją: patyrė šoką

2023-10-14

19-metė apie nėštumą sužinojo pamačiusi kyšančią vaiko koją: patyrė šoką

Patiko? Pasidalink:

19-metė Faye White iš Esekso patyrė didžiausią šoką savo gyvenime – ji teigia nė neįtarusi, kad yra nėščia, kol nepamatė kyšančios vaiko kojos. Mergina šių metų gegužę visiškai netikėtai pagimdė dukrelę. Kai jai nutekėjo vandenys, ji manė, kad tai – ne nėštumo, o šlapimo takų infekcijos ženklas.

Trijų vaikų mama neturėjo didesnio pilvo, kuris išduotų nėštumą, o paskutiniais mėnesiais prieš dukros Luna-Grace Behrens gimimą vis dar reguliariai sirgo mėnesinėmis. Kaip vėliau paaiškėjo, jos dukra gimė 37 nėštumo savaitę. Jauna mergina teigė, kad paskutinius šešis mėnesius iki Lunos gimimo ji net šešis kartus atliko nėštumo testus, tačiau visi jie buvo neigiami.

Apie nėštumą sužinojo prasidėjus gimdymui

Nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kuriuose Faye jau šeštą mėnesį buvo nėščia, nesimato visiškai jokių požymių, kad ji lauktųsi – jos pilvas buvo plokščias, išvaizda visiškai nebuvo pakitusi, rašo dailymail.co.uk. Nežinodama, kad yra nėščia, motina toliau linksminosi, gėrė ir rūkė, taip pat šokinėjo ant pripučiamo batuto, neturėdama nė menkiausios minties, kad jos pilve auga kūdikis.

Faye sakė, kad ji ir jos partneris Aidanas Behrensas, su kuriuo ji kartu jau ketverius metus, turėjo nesaugių lytinių santykių, nenaudodami prezervatyvų ar kontracepcijos priemonių, tačiau naudojo „ištraukimo metodą“, nes kol kas nenorėjo dar vieno vaiko.

Kūdikis (nuotr. Shutterstock.com)

„Naudojame ištraukimo metodą, todėl žinojau, kad yra tam tikra rizika. Mano gyvenimas buvo visiškai įprastas, kol vieną rytą pabudau išsiliejus didžiuliam kiekiui vandens.

Iš pradžių nesupratau, kas tai, galvojau, kad galbūt sergu šlapimo takų infekcija ir reikėtų paskambinti gydytojams, kai jie pradės dirbti. Vandenys man nubėgo apie 8.20 val. Maždaug po 20 minučių prasidėjo sąrėmiai ir, aišku, kadangi du kartus jau buvau gimdžiusi, žinojau, kas tai yra. Paskambinau savo anytai ir pasakiau: „Man reikia į ligoninę, man skauda“.

Buvau ištikta šoko – vis rėkiau. Buvau labai sutrikusi. Nuėjau į tualetą, nes pajutau labai stiprų spaudimą, ir jaučiau, kaip kažkas iš manę  išlindo. Grįžau į miegamąjį ir pamačiau, kad tai buvo dukros koja. Galiausiai iškviečiau greitąją pagalbą. Man anyta sakė, kad matė kabančią pėdą. Ji tiesiog išlindo. Man prasidėjo gimdymas.

Nuo to momento, kai man nubėgo vandenys, iki gimdymo praėjo dvi valandos, viskas vyko labai greitai“, – savo patirtimi dalijosi Faye. Mergina buvo skubiai nugabenta į „Cressing Social Club“, iš kur turėjo būti nugabenta į artimiausią ligoninę, tačiau dukra turėjo kitų planų – gimė greitosios automobilyje.

Dukra gimė 10.47 val. ryto, sverdama kiek daugiau nei tris kilogramus, tačiau dėl tam tikrų gimdymo komplikacijų buvo skubiai paguldyta į naujagimių intensyviosios terapijos skyrių. Dėl netikėtai prasidėjusio gimdymo Luna patyrė lengvą hipoksinę-išeminę encefalopatiją – smegenų pažeidimą, atsirandantį dėl deguonies trūkumo. Tėvai laukia, kol paaiškės, kokį poveikį tai turės dukros sveikatai, tačiau tikisi, kad jis bus nedidelis arba ji bus visiškai sveika.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA