Pradžia / Sveikata / Tik 50 ml per dieną šis galingas gėrimas išvalys jūsų arterijas

Tik 50 ml per dieną šis galingas gėrimas išvalys jūsų arterijas

2023-11-17

Tik 50 ml per dieną šis galingas gėrimas išvalys jūsų arterijas

Patiko? Pasidalink:

Galiausiai, arterija žmogaus kūne praranda savo lankstumą ir elastingumą, ant jų sienelių susiformuoja aterosklerozinės plokštelės. Dažną galvos skausmą, padidėjusį kraujospūdį, širdies priepuolį ir insultą, gali sukelti užterštos arterijos. Yra daug populiarių receptų arterijoms valyti, tačiau šis metodas yra turbūt efektyviausias. Gerai, kad gamta mums suteikia viską, ko reikia sveikatai! Tik 50 ml per dieną šis galingas gėrimas išvalys jūsų arterijas ir išvengsite širdies priepuolio.

Arterijos valymas česnaku ir citrina. Česnako vienas iš pagrindinių privalumų – gebėjimas įspėti aterosklerozės vystymąsi, o tai reikštų širdies priepuolį ir insultą. Česnakas ne tik paleidžia organizmo mechanizmą, siekiant sumažinti blogo cholesterolio koncentracija kraujyje, bet ir padeda išlaikyti pasiektus rezultatus ilgą laiką. Citrinoje yra mineralų, eterinių aliejų, pektino, organinių rūgščių, flavonoidų, kurie taip pat turi teigiamą poveikį arterijoms.

Sudėtis: 6 citrinos; 30 skiltelių česnako; 1 litras vandens;

Naudojimas: Citrinas nuplauti, nuvalyti česnaką. Paruoštus produktus sumalkite per mėsos malimo mašiną. Sumalta masę įdėkite į puodą, įpilkite vandens ir padėkite ant ugnies.

Masė laikykite iki vandens užvirimo, bet ne iki virimo. Atšaldykite, perpilkite į sau patogią talpą ir laikykite šaldytuve. Gerkite 3 savaites kas diena po 50 ml gėrimo. Padarykite savaitės pertrauką, o po to vėl pakartokite 3 savaičių kursą. Profilaktikos tikslais tokį metodą naudinga kartoti 2 kartus per metus. Gėrimas gerina kraujotaka, stiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo auglių susidarymo.

Gėrimas veikia, kaip antioksidantas ir stimuliuoja inkstų ir kepenų veiklą. Tačiau, kaip ir visos stiprios priemonės turi ir kontraindikacijų, naudojant: kas turi skrandžio opą ir dvylikapirštės žarnos opą, besilaukiančios, laktacijos periodą, epilepsija, alergija vienam iš šių komponentų. Jūsų draugai taip pat norėtų sužinoti apie ilgaamžiškumo eliksyro receptą!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA