Pradžia / Finansai / Greitieji kreditai – greitai, lengvai suteikiama finansinė pagalba internetu

Greitieji kreditai – greitai, lengvai suteikiama finansinė pagalba internetu

2023-12-15

Greitieji kreditai – greitai, lengvai suteikiama finansinė pagalba internetu

Patiko? Pasidalink:

Žmonėms, ieškantiems finansinės pagalbos, turbūt pats nemaloniausias dalykas skolintis pinigus iš artimųjų, aplinkinių žmonių, taip yra dėl to, nes visiems nesinori pasakoti Jums iškilusių bėdų, ar tiesiog, kai reikia pinigų, vienai ar kitai šventei, kuri yra svarbi Jūsų gyvenime. Reikalui esant, vartojamųjų pinigų gauti internete lengviau nebūna – greitieji kreditai siūlo puikias sąlygas gauti paskolą internetu, taip pat galima išbandyti ką tai reiškia. Skolinantis pirmą kartą, paskola yra visiškai nemokama. Nepagalvokite, kad pinigų nereikės grąžinti, tiesiog kreditų teikimo bendrovės siūlo paslaugą, už kurią nereikia mokėti. Pirmąją paskolą gausite be jokių palūkanų. Pažymėtina tai, kad tokių bendrovių pagrindinis uždarbis ir yra palūkanos, apie kurias pakalbėsiu vėliau. Taigi, šiandien paskatintas man žinomų sąlygų, galimybių, rizikos faktoriaus, ir girdint bei matant žmonių nuomonę, kurie nukentėjo nuo skolinimosi internetu, nusprendžiau Jums papasakoti visą tiesą apie paskolas internete.

Ši finansų sfera, greitieji kreditai, viena rizikingiausių, jeigu Jūsų sprendimai yra tiesmukiški, darant sprendimus vadovaujatės emocijomis, negalvojate kaip grąžinsite paskolą, rizika pasiteisins su kaupu, todėl noriu papasakoti, kokie išbandymai Jūsų laukia, jei nesant būtinybei skolinsitės pinigus. Pirmiausia, negalint padengti kredito, be pateisinamos priežasties, kreditorius Jums pradeda skaičiuoti vėlavimo palūkanas, kurios su kiekviena diena yra vis didesnės, toliau nemokant, Jūsų kreditavimo sutartis yra nutraukiama vienašališkai, kadangi Jūs nesilaikėte susitarimo, tokiu atveju skola yra perduodama skolų išieškojimo bendrovei, vėliau ir antstoliams. Automatiškai Jūs esate įtraukiamas į nemokių klientų registrą, kuriame Jūsų asmeniniai duomenys išlieka 10 metų, per tokį ilgą laiko tarpą, gauti kitą kreditą, ar paskolą banke yra praktiškai neįmanoma. O be viso šito, Jūs dar turite dengti su kiekviena diena didėjančia savo skolą. Pagalvokite, ar verta nesant būtinybei skolintis pinigus, tokiu būdu sau prisidarant rimtų nemalonumų.

Grįžtant prie vėlavimo palūkanų, yra vienas sprendimas, naudingas kliento atžvilgiu, tai mėnesinės kredito įmokos pratęsimas, tai itin efektyvus ir labai pigus mokestis, kuris nukelia Jūsų mėnesinės įmokos dieną 30 dienų į priekį, taip Jūs galite išvengti vėlavimo palūkanų. Svarbu žinoti kodėl greitieji kreditai yra toks populiarus dalykas, visgi jie turi turėti ir blogąją pusę, kliento atžvilgiu, o ji yra palūkanos. Kreditų teikimo bendrovės turi išties dideles palūkanas, taip priversdami žmogų, už savo paskolą papildomai mokėti daug, per trumpą laiką. Tačiau tai tik vienas ryškus minusas, žvelgiant iš kliento pusės.

Paskolos internetu yra trijų tipų. Pirmasis, pats patogiausias savo sąlygomis, tai vartojamoji paskola. Tokiu būdu Jūs gaunate didelę pinigų sumą, ir galite pasirinkti laikotarpį per kurį norite grąžinti skolą – Jūsų paskola bus padalinta į lygias dalis kiekvieną mėnesį. Antrasis – greitieji kreditai, taip pat labai dažnai žmonių pasirenkamas paskolos tipas, ypač skolinantis pirmąjį kartą, kadangi paskola yra nemokama. Ši paskola dažniausiai suteikiama 30 dienų, o tuomet reikia grąžinti visą pasiskolintą sumą ir palūkanas, jei skolinatės ne pirmą kartą. Paskutinysis tipas, paskola, įkeičiant teisę į turimą transporto priemonę. Tačiau šis paskolų tipas yra siūlomas tik keliose bendrovėse visoje Lietuvoje, ir gauti tokią paskolą yra keliama daugiau sąlygų, nei vartojamąją ar greitąją. Tačiau skirtumas toks, kad pirmosios dvi yra išduodamos nuo 40 iki 3000 eurų, o trečioji – įkeičiant teisę į Jūsų automobilį, nuo 3000 eurų.

Sudėjus visus argumentus už, visus argumentus prieš, drąsiai galima teigti, kad greitieji kreditai rizikos turi daug, tik tuo atveju, jei nemokate teisingai vertinti savo finansinio pajėgumo, neturite jokių garantijų dėl ateities pajamų. Kitu atveju, tai gali būti naudingas pagalbininkas finansinėje krizėje. Tačiau atminkite, kad ir kaip bebūtų, visada pagalvokite apie patį blogiausią variantą, nes skolinantis nieko negalvojant, paskola Jums atneš didžiulę žalą.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA