Pradžia / Sveikata / Mėnesį skausmus kenčiančiai Donatai Virbilaitei – netikėta gydytojų žinia: paaiškėjo, kad serga klastinga liga

Mėnesį skausmus kenčiančiai Donatai Virbilaitei – netikėta gydytojų žinia: paaiškėjo, kad serga klastinga liga

2023-11-28

Mėnesį skausmus kenčiančiai Donatai Virbilaitei – netikėta gydytojų žinia: paaiškėjo, kad serga klastinga liga

Patiko? Pasidalink:

Mėnesį skausmus įvairiose kūno vietose kentusi dainininkė Donata Virbilaitė nė neįtarė, kad tai buvo klastingos ligos simptomai. Nors iš pradžių dalis gydytojų jos skausmus priskyrė pogimdyviniam nuovargiui, po kraujo tyrimų paaiškėjo, kad moteris serga Laimo liga. Delfi kalbinta dainininkė pabrėžė, kad iki šiol jaučia skausmą ir tikisi, kad geriau pasijus nuosekliai vartodama vaistus.

Dainininkė pasakojo, kad netikėti skausmai prasidėjo prieš daugiau nei mėnesį – iš pradžių galvos srityje, o vėliau visame kūne.

„Pavyzdžiui, ėjau pas gydytoją dėl tarp šonkaulių juntamų skausmų, nes galvojau, kad kažkas su skrandžiu. Bet skrandį patikrino ir pamatė, kad viskas gerai. Tada ėjau dėl galvos skausmų, kaklo, pečių, nugaros. Aišku, nugara truputį pakrypusi, kaip ir pas visus, bet čia atskirai lankau kineziterapeutą.

Vėliau pradėjo skaudėti širdies plotą, antakį, veidą. Po to atsirado silpnumas ir atmintis prastėjo. Net žodžius buvo sunku suprasti. Atrodo žinai, bet negali pasakyti, nes tiesiog jų neatsimeni“, – Delfi komentavo D. Virbilaitė.

Pavyzdžiui, su specialiste kalbėdama apie ant stalo gulintį baltą lapą, ji tik vėliau suprato sumaišiusi spalvas.

„Realiai sumaišai žodžius, bet nepastebi, kad juos maišai. Dabar tokie keisti dalykai. Kai atgaminu tą laikotarpį, tai daugiausia, kaip ir rašo visur, Laimo liga po truputį atlieka savo darbą – suėda žmogaus smegenis“, – kalbėjo dainininkė.

Bandydama surasti skausmų priežastį, D. Virbilaitė išgirdo įvairiausias gydytojų išvadas – nuo psichologinių problemų, nervų iki pogimdyvinio nuovargio.

„Jie tiesiogiai žiūri į skausmus. Neurologai iš neurologinės pusės. Jei skauda galvą, tai ieško galvos problemų. Darėme vienus tyrimus, tada kitus, nieko neradome ir dažniausiai, ką padaro gydytojas, tai šauna, kad reikia pabandyti tokius vaistukus arba nurašo psichologiniams dalykams, o šiuo metu pagrindiniu tapo pogimdyvinis nuovargis. Aišku, jis yra, turiu daug panašių simptomų, kurie natūraliai man tiktų pagal tai, kokioje situacijoje esu ir auginu penkių mėnesių lėlytę. Bet visgi jie buvo ne nuo to“, – atkreipė dėmesį ji.

Nepavykstant rasti skausmų šaltinio moteris kreipėsi į sekėjus. Dalis jų patarė būtinai pasidaryti kraujo tyrimą dėl Laimo ligos. Tačiau ir šioje vietoje dainininkei buvo ištampyti nervai, mat pirmą kartą buvo sumaišyti kraujo tyrimų rezultatai.

„Man prieš daugiau nei dvi savaites buvo padarytas tyrimas ir atėjo neigiamas atsakymas dėl Laimo ligos. Tada ieškojau toliau, bandžiau surasti priežastį, kodėl taip jaučiuosi. Tada po tų savaičių atėjo dar vienas laiškas su atsiprašymu už nepatogumus, bet visgi rezultatas jau buvo teigiamas. Ačiū Dievui, kad jo apskritai sulaukiau, nes pas mane dabar kol kas tik ūminė forma, o, pavyzdžiui, lėtinės formos Lietuvoje, kiek žinau, negydo“, – Delfi pasakojo dainininkė.

D. Virbilaitė neslėpė, kad per visą mėnesį praėjo visas įmanomas emocijas. Ne tik dėl jaučiamų skausmų, bet ir dėl gydytojų darbo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA