Pradžia / Sveikata / Medus ir soda – unikalus gydymas nuo mirtinų ligų

Medus ir soda – unikalus gydymas nuo mirtinų ligų

2023-11-17

Medus ir soda – unikalus gydymas nuo mirtinų ligų

Patiko? Pasidalink:

Iki šios dienos labiausiai pavojinga ir mirtina liga yra vėžys. Tai epideminė liga, kuri paliečia daug gyvybių. Mišinys, kurį mes dabar siūlome, puikiai veikia kovojant su vėžiu. Soda neleidžia vėžio ląstelių augimui ir sumažina cukraus kiekį organizme. Medus padeda išlaikyti sveikas ląsteles. Mes pasidalinsime su paprastu ir galingu receptu namie naudojamais dalykais, vėžio gydymui.

Jums reikės: 1 šaukšto sodos; 3 šaukštus medaus;

Paruošimas: Įdėkite 1 šaukštą valgomosios sodos į mažą dubenėlį. Pridėkite 3 šaukštus medaus ir gerai kartu išmaišykite, sukurdami pasta. Pasta būtinai reikia pašildyti žemoje temperatūroje apie 1-2 minutes. Jūsų namų sąlygomis gydymo priemonė yra paruošta kovai su vėžiu.

Kaip vartoti? Naudokite po 3 šaukštus šio vaisto į dieną, 30 dienų iš eilės. Jūs galite naudoti po pusryčių, pietų ir vakarienės. Bet jūs turite vartoti šią pasta reguliariai, be pertraukų. Taip pat jūs turite rūpintis savo mityba. Venkite mėsos, cukraus ir baltųjų miltų. Svarbu šį preparatą vartoti reguliariai. Norėčiau priminti, jūs patys esate atsakingi už savo sveikatą ir naudojimą šio vaisto.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA