Pradžia / Sveikata / Kiekvieną dieną valgau šaukštą medaus su cinamonu, rezultatai mane nustebino!

Kiekvieną dieną valgau šaukštą medaus su cinamonu, rezultatai mane nustebino!

2023-09-27

Kiekvieną dieną valgau šaukštą medaus su cinamonu, rezultatai mane nustebino!

Patiko? Pasidalink:

Cinamonas ir medus nuo seniausių laikų plačiai naudojami kinų medicinoje. Medus su cinamonu sudaro medžiagas, kurios gali padėti organizmui įvairiomis ligomis.

Net senovės Egipte cinamonas garsėjo savo gydomosiomis savybėmis, nes jis gali išgydyti daugelį ligų ir todėl turėtų būti neatsiejama sveikos mitybos dalis.

Cinamonas ir medus
Cinamonas ir medus

Cinamonas ir medus nuo seniausių laikų plačiai naudojami kinų medicinoje. Medus su cinamonu sudaro medžiagas, kurios gali padėti organizmui įvairiomis ligomis.

Cinamonas
Cinamonas

Ir net jei jie naudojami atskirai, šie du natūralūs ingredientai visada buvo laikomi labai naudingais organizmui.

Medus

Medus
Medus

Sunkus bičių darbo vaisius – tikras natūralus antibiotikas, turintis daug vitaminų.

Cinamonas

Cinamono savybės
Cinamono savybės

Jis buvo naudojamas senovės Egipte dėl savo gydomųjų savybių, kurios gali išgydyti įvairius negalavimus ir todėl yra sveikos mitybos dalis. Cinamonas yra gausus antioksidantų, stimuliuoja imuninę sistemą, dezinfekuoja žarnyną, pagyvina, gerina virškinimą, yra puiki priemonė peršalimui ir viduriavimui.

nuotrauka

Tačiau nepadauginkite, nes didelis cinamono kiekis gali būti toksiškas kepenims ir inkstams, taip pat gali sąveikauti su tam tikrais vaistais (pavyzdžiui, su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo).

nuotrauka

Gydytojai rekomenduoja sunaudoti ne daugiau kaip 3 g per parą.

Kaip Vartoti Cinamoną Su Medumi?

Kaip vartoti cinamoną su medumi
Kaip vartoti cinamoną su medumi

Labai Gerai Širdies Sveikatai.

Įdėkite į medaus stiklainį kelis šaukštus cinamono ir kruopščiai sumaišykite. Kiekvieną rytą pusryčiams valgykite duonos ar sausainių gabalėlį su medumi ir cinamonu. Rezultatai, kuriuos netrukus pastebėsite.

Šis mišinys sumažina cholesterolio kiekį ir taip pat sumažina pasikartojančio širdies priepuolio riziką. Normalizuoja širdies plakimą, stiprina arterijas ir venas, taip sumažindamas širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Padeda Išgydyti Artritą

Į puodelį šilto vandens įdėkite 2 šaukštus medaus ir 1/2 šaukšto cinamono miltelių. Gerti anksti ryte tuščiu skrandžiu ir vakare prieš miegą. Kopenhagos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 200 savanorių, sergančių lėtiniu artritu, parodė, kad dėl reguliaraus šio gėrimo suvartojimo 75 pacientai jautė skausmo sumažėjimą po 1 savaitės.

Po mėnesio visi 200 pacientų sėkmingai atsikratė skausmo ir pradėjo vaikščioti be problemų.

Padeda Kovoti Su Inkstų Ir Šlapimo Pūslės Infekcijomis

Šiltame vandenyje jums reikia pridėti šaukštą medaus ir du arbatinius šaukštelius cinamono miltelių ir išmaišyti. Gerkite du kartus per dieną, ryte tuščiu skrandžiu ir po pietų.

Šis mišinys turi galingą antibakterinį poveikį, nes medus yra natūralus antibiotikas, kuris per trumpą laiką naikina bakterijas.

Puikus Vaistas Peršalimui

Puikus vaistas peršalimui
Puikus vaistas peršalimui

Norėdami gydyti šaltą, kosulį ir sinusitą, pridėti šaukštą medaus ir cinamono žiupsnelį į šiltą vandenį ir gerti kelis kartus per dieną.

Stiprina Imuninę Sistemą

Reguliariai vartojant tą patį mišinį, kuris yra pasirengęs pagerinti širdies sveikatą, stiprina baltuosius kraujo kūnelius, saugo organizmą nuo bakterijų ir virusų, taip apsaugo nuo ligų.

Padeda Numesti Svorio

Ištirpinkite šaukštą medaus ir pusę šaukšto cinamono stiklinėje vandens ir gerkite kasdien 30 minučių prieš pusryčius ir 30 minučių prieš miegą. Garantuotas svorio netekimas.

Sumažinkite Cholesterolio Kiekį

Ištirpinkite 0,5 l vandens 2 valg. šaukšus medaus ir 1 valgomajį šaukštą cinamono. Šis gėrimas gali būti geriamas 3 kartus per dieną. Per trumpą laiką cholesterolio kiekis sumažėja iki 10%, taip sumažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Ar ir jūs pradėsite naudoti šiuos puikius patarimus?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA