Pradžia / Sveikata / Gerkite šį gėrimą, numesite svorį, sureguliuosite skydliauke

Gerkite šį gėrimą, numesite svorį, sureguliuosite skydliauke

2023-10-10

Gerkite šį gėrimą, numesite svorį, sureguliuosite skydliauke

Patiko? Pasidalink:

Jei skydliaukė negamina pakankamai hormonų, jos būklė tampa, kaip žinoma hipotiroidizmas. Hormonai yra labai svarbūs, jie reguliuoja širdies ir smegenų funkcijas, cholesterolio kiekį kraujyje, kvėpavimą ir kūno temperatūrą. Hipotireozę sukelia daug rimtų sveikatos problemų, įskaitant širdies ligas, sąnarių skausmus, nutukimą ir nevaisingumą. Gerkite šį gėrimą, numesite svorį, sureguliuosite skydliauke ir audinio uždegimą!

Tai dažniausi hipotirozės simptomai:

Raumenų spazmai;

Vidurių užkietėjimas; svorio padidėjimas;

Nuovargis; atminties praradimas;

Plaukų slinkimas; sausa oda; irzlumas;

Žemas lytinis potraukis; depresija.

Šio nuostabaus gėrimo receptas!

Sudedamosios dalys:

1/4 arbatinio šaukštelio citrinos sulčių; 1/4 arbatinio šaukštelio imbiero miltelių; 1 puodelis spanguolių sulčių; 3/4 šaukšto apelsinų sulčių; 1/4 arbatinio šaukštelio muskato; 1/2 šaukštelio Ceilono cinamono. Paruošimas:

Užvirkite 2 puodelius vandens, ir įdėkite imbiero, cinamono, muskato ir spanguolių sulčių. Gerai išmaišykite ir palikite 20 minučių. Tada įdėkite citrinos ir apelsinų sulčių ir jūsų gėrimas paruoštas. Galite iš karto išgerti po paruošimo. Tai padidins jūsų metabolizmą ir sureguliuos skydliaukės funkcija. Gėrimas turi daug vitaminų, todėl, sustiprins imuninę sistemą ir užkirs kelią įvairioms ligoms. Be to, šis gėrimas gerina virškinimą ir padės numesti svorį. Šį receptą jums verta prisiminti!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA