Pradžia / Sveikata / Atsisveikinimas su sąnarių, kojų, stuburo skausmais šių sulčių pagalba

Atsisveikinimas su sąnarių, kojų, stuburo skausmais šių sulčių pagalba

2023-11-19

Atsisveikinimas su sąnarių, kojų, stuburo skausmais šių sulčių pagalba

Patiko? Pasidalink:

Man patinka, kad tai naudinga ir skanu! Šis receptas bus naudingas tuo atveju, jei kenčiate sąnarių, kojų ir stuburo skausmus. Vartojant žalią, neapdorotą maistą dideliais kiekiais, jus padidinate antioksidantų ir anti-uždegiminių junginių kiekį kraujyje, tokiu būdu sumažinate uždegimą ir slopinate skausmą. Naudojant šias sultis, kurios susideda iš ciberžolės, imbiero ir ananasų, padės jums sumažinti uždegimą ir padės pasijausti daug geriau. Jei kenčiate nuo spuogų, sinusito, artrito, uždegiminių žarnų ligų, psoriazės, osteoartrito, vėžio – sultys jums tiks idealiai.

Ciberžolė gali sumažinti histamino kraujyje, tokiu būdu, sumažins uždegimą.

Imbieras puikiai tinka kovoti su prostaglandinais, lipidų junginiais, kurie sukelia skausmą.

Recepto sudedamosios dalys: 1 nuluptas apelsinas; 2 puodeliai ananasų; 2 stiebai saliero; 2 kriaušės; 1 nulupta citrina; Imbiero šaknis (2.5 cm); Ciberžolės šaknų (2.5 cm). Paruošimas: Patalpinkite visus ingredientus į sulčiaspaudę. Sumaišykite juos gerai ir jūsų sultys baigtos.

Mėgaukitės! Jūs taip pat galite paruošti ir sveikus kokteilius. Pasidalinkite su kitais pažįstamais draugais, šeimos nariais, kurie kančia skausmą šią akimirka. Būtų malonu išbandžius, kad paliktumėte komentarą, ar tai jums padėjo. Sveikatos Jums!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA