Pradžia / Sveikata / 3 viename: numesti svorio, gydyti kepenis ir nervus

3 viename: numesti svorio, gydyti kepenis ir nervus

2023-11-16

3 viename: numesti svorio, gydyti kepenis ir nervus

Patiko? Pasidalink:

Kaip galima išspręsti kelias sveikatos problemas viena paprasta priemone? Jums padės gėrimas su medumi, cikorijomis ir cinamonu. Jis suteiks jums galimybę numesti svorio, normalizuos miegą ir pagerins kepenų bei kasos funkcijas. Štai kaip galite paruošti šią kompoziciją.

Naudodami paprasčiausius ir prieinamiausius komponentus galite paruošti gydomąją kompoziciją, kuri suteiks galimybę išspręsti daugybę sveikatos problemų. Jums reikės cikorijos, cinamono ir medaus. Toliau pateikiamas gydomojo mišinio paruošimo receptas.

Gydomoji kompozicija svorio metimui, kepenų ir nervų gydymui Tai paprastas ir veiksmingas gydymo būdas: nemiga,  kepenų problemos, kasos problemos. be to, mažėja svoris (tai diuretikas). 

Receptas

Sudedamosios dalys

Susmulkintos cikorijos – 1 arbatinis šaukštelis, ceilono cinamono – 1 arbatinis šaukštelis, jei cinamonas kitas – 0,5 arbatinio šaukštelio,  vandens – 0,5 litro, natūralaus medaus – 2 arbatiniai šaukšteliai.

Cikorijas (geriau imti šaknis), sudėti į vandenį, užvirinti. Verdant supilti Ceilono cinamoną.  Mišinį virti 10 minučių, atvėsinti, nusunkti. Įpilkite medaus.

Vartoti likus pusvalandžiui iki valgio (išgerti 100 g gėrimo per 1 kartą). 

Priemonė pagerins kepenų veiklą, padės veiksmingai sumažinti svorį ir gerai išsimiegoti (sudėtis gydo nervinę įtampą). Į priemones, skirtas bendram organizmo atsigavimui, naudinga įtraukti bet kokį fizinį aktyvumą pagal savo sveikatos būklę.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA