Pradžia / Naujienos / Vilniuje nuskendus dviems mergaitėms: didžiausia mįslė – motinos elgesys

Vilniuje nuskendus dviems mergaitėms: didžiausia mįslė – motinos elgesys

2023-09-05

Vilniuje nuskendus dviems mergaitėms: didžiausia mįslė – motinos elgesys

Patiko? Pasidalink:

Vilniuje motina įtariama dvi savo mažametes dukras nuskandinusi Neries upėje. Didžiulės gelbėtojų, medikų ir policijos pajėgos ant kojų sukeltos apie vidurdienį. Jiems žmonės pranešė apie skęstančius vaikus. Deja, dvi visai mažos, vos vienų ir dvejų metų mergaitės nuskendo. Įvykio vietoje buvusi jų motina sulaikyta. Pareigūnai įtaria, kad tai ji nuskandino savo vaikus.

Apie šiurpų įvykį Verkių gatvėje Vilniaus specialiosioms tarnyboms žmonės pranešė kiek prieš vidurdienį. Prie Verkių malūno buvę žmonės paskambinę sakė, kad skęsta vaikai. Į įvykio vietą atvažiavo didžiulės ugniagesių gelbėtojų ir narų pajėgos su valtimis, bent trys greitosios, policija.

Vieną vaiką visai šalia Verkių malūno iš Neries ištraukė atsitiktinis žmogus. Vaiką jis perdavė gelbėtojams su medikais. Deja, dvejų metų mergaitė jau buvo nebegyva. Paaiškėjo, kad skendo du vaikai – antrojo vaiko niekur nebuvo matyti.

Vilniuje moteris įtariama nuskandinusi dvi savo mažametes mergaites (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Šalia ištrauktos nuskendusios mažylės atsiklaupė mama. Jos elgesys pareigūnams sukėlė daug įtarimų. 

Panašu, ji suvokia, kas įvyko, tačiau vis dar neaišku, ar ji suvokė, kas vyko anksčiau. Ji nesakė, ką veikė prie upės, kur nėra jokių pliažų ar maudyklų – šioje pusėje net nėra patogaus priėjimo prie vandens, tik kelios žvejų pamėgtos vietos.

Vilniuje moteris įtariama nuskandinusi dvi savo mažametes mergaites (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Policija netoli įvykio vietos apžiūrėjo aikštelėje paliktą „Lexus“. Įtariama, kad šiuo automobiliu atvažiavo moteris, vaikų mama. Keliama sunkiai suvokiama versija: motina pati nuskandino vaikus.

Policijos tyrėjai nuodugniai apžiūrėjo nuošalioje vietoje, už kelių šimtų metrų nuo labiau lankomo malūno paliktą  mašiną, apklijavo plombomis ir išgabeno į policijos saugomų automobilių aikštelę. O štai visai prie pat nuošalios aikštelės ta vieta, kurioje kaip įtariama, vaikai pateko į vandenį.

Paaiškėjo, kad „Lexus“ vairuotojos mergaitėms buvo vos metukai ir dveji. Šioje vietoje likę veikiausiai motinos bateliai ir vaikų bateliai. Keliama versija, kad su vaikais norėjo nusiskandinti ir jų motina. Moteris buvo sausais drabužiais, jei ji ir buvo vandenyje, tai tik nedaug įbridusi.  Gelbėtojai su kateriu pargabeno žemiau įvykio vietos aptiktą antros mergaitės kūną. Ją praėjus maždaug valandai aptiko upe plaukę baidarininkai. Metukų mergaitė buvo nebegyva.

Šaltiniai teisėsaugoje sako, kad pagrindinė versija, jog į gan nuošalią vietą atvažiavusi motina pati panardino į vandenį vaikus. Tokio šiurpaus nusikaltimo motyvai kol kas nežinomi. 38-erių moteris išvežta į Psichiatrijos ligoninę, kokią kardomąją priemonę jai skirti ir ar uždaryti ją į areštinę, bus sprendžiama artimiausiu metu.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA