Pradžia / Naujienos / Šokiravo vyro elgesys su nuoga mergaite: paplūdimyje glostė, guldė ir sodino ant savęs

Šokiravo vyro elgesys su nuoga mergaite: paplūdimyje glostė, guldė ir sodino ant savęs

2023-08-31

Šokiravo vyro elgesys su nuoga mergaite: paplūdimyje glostė, guldė ir sodino ant savęs

Patiko? Pasidalink:

Vilniaus paplūdimyje susiklosčiusi įvykio situacija kėlė įtarimų dėl žilagalvio vyro elgesio su visiškai nuoga mažamete mergaite. Vyras buvo pastebėtas glostant ir sėdinčią, ir gulinčią mergaitę bei ją sodino sau ant lytinių organų. Vilnietė, kuri tai pastebėjo, susirūpinusi, kad tai gali būti seksualinis mažametės tvirkinimas, iškvietė pareigūnus. Incidentas įvyko rugpjūčio 21 dieną apie 15.30 val. Šis veiksmas truko apie pusvalandį.

Pasak liudininkės, mergaitė, kurią galima buvo vertinti kaip ketverių ar penkerių metų amžiaus, neatrodė emociškai paveikta vyro elgesio, o greičiau atrodė, kad jai tai patinka. Tačiau vilnietė pridūrė, kad vaikas tikriausiai nesupranta tokių situacijų rimtumo.

Gražina, liudininkė, pastebėjusi šį netinkamą elgesį, paslapčia nufotografavo visą sceną, nors vyras to nepastebėjo, o mergaitė – taip. Ji netgi dalino nuotraukas su savo dukromis, kurios ragino ją iškviesti policiją. Vilnietė atskleidė, kad pareigūnai reagavo šiek tiek vangiai, tačiau ji vis tiek iškvietė policiją dėl vyrui ir mergaitei kylančių pavojų.

Policija atvyko į įvykio vietą, tačiau tuo metu susirinkimas jau buvo išsisklaidęs. Nors Gražina teikė pareiškimą ir turėjo nuotraukų, pareigūnai nusprendė, kad ši situacija neatitinka didesnės jų dėmesio, tačiau vis tiek įregistruoja pranešėjos duomenis ir tikslina aplinkybes. Policijos atstovė priminė, kad jei žmonės susiduria su akivaizdžiais nusikalstamos veikos požymiais, reikėtų palaukti policijos ir būtų naudinga gauti įrodymus, tokiais kaip nuotraukos ar vaizdo įrašai.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA