Pradžia / Naujienos / Požėla prakalbo, kas slėgė dvi sesutes galimai nužudžiusios motinos pečius: „Didžiulis šokas”

Požėla prakalbo, kas slėgė dvi sesutes galimai nužudžiusios motinos pečius: „Didžiulis šokas”

2023-09-04

Požėla prakalbo, kas slėgė dvi sesutes galimai nužudžiusios motinos pečius: „Didžiulis šokas”

Patiko? Pasidalink:

Savaitgalį visus sukrėtė žinia apie Neries upėje Vilniuje nuskendusias dvi mažas mergaites bei dukrų nužudymu įtariamą mamą, kuri bandė išeiti į nebūtį kartu su mažylėmis. Paaiškėjo, kad moteris buvo Policijos departamento Personalo administravimo skyriaus darbuotoja, tačiau pastaruosius trejus metus metu buvo vaiko priežiūros atostogose. 

Policijos departamento generalinis komisaras Renatas Požėla portalui tv3.lt pasakojo, kad darbuotoja į darbą po vaiko priežiūros atostogų turėjo grįžti 2024 m. rugsėjo mėnesį. Moteris buvo ne pareigūnė.  „Darbuotoja trečius metus yra vaiko priežiūros atostogose, jos turėjo pasibaigti lygiai po metų rugsėjo mėnesį. Ji buvo charakterizuojama teigiamai, darbšti, viskas su ja buvo gerai. Aš pats asmeniškai nepažinojau, bet tiems, kas pažinojo – didžiulis šokas“, – teigė R. Požėla. 
Pasak policijos generalinio komisaro, nėra tiksliai žinoma, kokios problemos galėjo prislėgti dviejų vaikų mamą, bet jau dabar aišku, kad tai susiję su šeimos bėdomis. 

„Ten šeimoje kažkokios problemos, teko girdėti. Bet kaip iš tikrųjų yra, atsakys ikiteisminis tyrimas, bus išnagrinėtos visos aplinkybės“, – sakė komisaras. Paklaustas, kokio pobūdžio problemos galėjo ištikti mamą, R. Požėla atsakė trumpai: „Ir du maži vaikai, ir jeigu ne iki galo yra darnos šeimoje, tai, matyt, viskas susidėjo. Bet čia labai pirminė, preliminari informacija, ką man pavyko vakar pačiam pasiaiškinti“.
Tragedija nutiko sekmadienį Neries upėje, ties Verkių gatve: vandenyje buvo pastebėta neadekvačiai besielgianti moteris ir skęstanti daugiau nei dvejų metukų mergytė. Iškvietus medikus vaiko atgaivinti nebepavyko, o moteris buvo išgelbėta. Paskui buvo rastas vienerių metų mergytės kūnas – tai antroji moters dukra. 

Mergaičių mama yra įtariama dukrų nužudymu ir dėl sveikatos sutrikimo paguldyta į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bejėgiškos būklės šeimos narių nužudymo. Įvykio vietoje prie upės nėra jokių pliažų ar maudyklų, tik kelios žvejų pamėgtos vietos, todėl įprastai žmonės čia nesimaudo. Ant kranto buvo likę motinos ir vaikų bateliai. Moteris buvo sausais drabužiais, jei ji ir buvo vandenyje, tai nedaug įbridusi.  Policija netoli įvykio vietos apžiūrėjo aikštelėje paliktą „Lexus“, apklijavo plombomis ir išgabeno į policijos saugomų automobilių aikštelę. Įtariama, kad šiuo automobiliu atvažiavo moteris, vaikų mama.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA