Pradžia / Naujienos / Nelaimė prekybos centre: sukniubęs mirė žmogus

Nelaimė prekybos centre: sukniubęs mirė žmogus

2023-10-24

Nelaimė prekybos centre: sukniubęs mirė žmogus

Patiko? Pasidalink:

Penktadienio popietę skaudi nelaimė įvyko Kėdainių rajone esančiame prekybos centre – čia sukniubęs mirė žmogus. Nelaimėliui nepadėjo nei jį gaivinę įvykio liudininkai, nei atskubėję greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Bandė padėti parduotuvėje buvę žmonės

Nelaimė įvyko po 14 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs žmogus pranešė, kad Ąžuolyno g. 2A, esančiame prekybos centre „Norfa“ sukniubo žmogus, kuris nekvėpuoja, mėlynuoja, miršta.

Sukniubusiam asmeniui iki greitosios medicinos pagalbos atvykimo buvo teikiama pagalba – daromas širdies masažas. Pirmąją pagalbą teikė įvykio liudininkai.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo medikai, jie profesionaliai tęsė vyro gaivinimą, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Netrukus vyrui konstatuota mirtis.

Pradėjo tyrimą

Pranešimą apie vyriškio mirtį policijos pareigūnai iš greitosios pagalbos medikų gavo 14 val. 18 min.

„Pirminiais duomenimis, žmogui būnant parduotuvėje sušlubavo sveikata. Jo atgaivinti nepavyko.

Nors tikėtina, kad viskas greičiausiai įvyko dėl sveikatos problemų, tačiau atvykę mūsų pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti“, – prabėgus kelioms valandoms po įvykio „Rinkos aikštę“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas.

Dėl kokių priežasčių mirė 1946 metais gimęs vyras – paaiškės gavus teismo medicinos ekspertų išvadas.

Mirties priežastis paaiškės po ekspertizės
Dėl kokių priežasčių mirė 77 metų vyras, paaiškės gavus teismo medicinos ekspertų išvadas.
Jo kūną iš prekybos centro išsivežė laidojimo paslaugas teikiančios įmonės atstovai.

Dėl šio įvykio kurį laiką į prekybos centrą nebuvo įleidžiami pirkėjai, vėliau prekybos centrą darbą tęsė.
Ką daryti, jei matote sukniubusį žmogų?
Greitoji medicinos pagalbos tarnyba primena, kad jeigu matote ant žemės gulintį ar kur kitur sukniubusį žmogų, reikia patikrinti, ar jam reikalinga pagalba. Žmogų reikia suimti už pečių, papurtyti ir šūktelti. Jei jis nereaguoja, reikia patikrinti, ar jis kvėpuoja. Jei žmogus nereaguoja ir yra nesąmoningas, būtina skambinti arba liepti, kad kažkas, esantis netoliese, paskambintų Bendrajam pagalbos centrui numeriu 112.
Kol kiti skambina Bendrajam pagalbos centrui, būtina pradėti gaivinti žmogų.
Išorinis širdies masažas yra atliekamas stipriai spaudžiant krūtinę. Žmogaus nugara turi būti ant tvirto pagrindo. Turime nurengti visus storus drabužius, kurie galėtų susilpninti kūtinės paspaudimo stiprumą. Būtina vadovautis Bendrojo pagalbos centro operatoriaus nurodymais, nepanikuoti.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA