Pradžia / Naujienos / „Maxima“ uždarinėja parduotuves: paaiškino, kas nutiko

„Maxima“ uždarinėja parduotuves: paaiškino, kas nutiko

2023-12-06

„Maxima“ uždarinėja parduotuves: paaiškino, kas nutiko

Patiko? Pasidalink:

Didžiausias šalyje prekybos tinklas artimiausiu metu planuoja uždaryti kelias parduotuves mažesniuose miestuose ir didmiesčiuose. Tačiau taip pat žada atidaryti ir naujų.

Tačiau kas nutiko, kad reikia visiškai uždarinėti ilgai veikusius prekybos taškus?

Vienas uždaro, kitas atidaro

„Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė priminė, kad jos atstovaujama bendrovė veikia jau daugiau nei 30 metų. Esą per tuos metus įmonė nuolat keitėsi, keičiasi ir dabar.

„Ieškome, kaip pasiūlyti savo klientams tinkamą asortimentą už geras kainas ir tuo pačiu – veikti efektyviai. Todėl vienos parduotuvės duris užveria, kitos – atveria. Nuolatos svarstome ir plėtros galimybes“, – tikino I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pasak jos, neseniai atidaryta parduotuvė Ginduliuose, Klaipėdos rajone. Neužilgo pirkėjams duris atvers visiškai nauja „Maxima“ parduotuvė ir Anykščiuose.

Tačiau taip pat planuojama, kad kitų metų sausio mėnesį duris užvers „Maxima“ parduotuvės esančios Ventoje, Žemaičių g., Biržuose Vytauto g., taip pat Vilniuje, Ukmergės g. Kiek vėliau, 2024-ųjų pirmąjį pusmetį, esą užsidarys ir Vabalninke, Žolinės a. esanti „Maxima“.

Departamento vadovė priminė, kad šiuo metu Lietuvoje veikia keturių dydžių „Maxima“ parduotuvės. 

„Jau porą metų vykdome mūsų parduotuvių vienodinimo projektą, efektyvinam ir optimizuojam savo veiklą. Planuojamos uždaryti prekybos vietos neatitinka net vieno X „Maximos“ standartų – tokio dydžio parduotuvių nusprendėme atsisakyti.

Apgailestaujame dėl nepatogumų ir dėkojame savo pirkėjams už lojalumą bei kviečiame juos apsilankyti kitose mūsų tinklo parduotuvėse, kur jų lauks gerai pažįstamas, įvairių ir pamėgtų prekių asortimentas. Tiesa, likus savaitei iki parduotuvės uždarymo pirkėjai galės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir pasiūlymais bei įsigyti prekių ženkliai mažesne kaina“, – pasakojo I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Žada pasirūpinti darbuotojais

Ji tikino, kad bendrovei esą rūpi planuojamose uždaryti parduotuvėse dirbantys mūsų kolegos.

„Šiuo metu, įstatymų numatyta tvarka, informuojame darbuotojus dėl darbo sutarties nutraukimo, tačiau tuo pačiu ieškome galimybių, kad bendru sutarimu galėtume juos perkelti į jų kvalifikaciją ir poreikius atitinkančią poziciją kitose mūsų parduotuvėse. Mums labai svarbu ir džiugu, kad nemažai kolegų pasirinko toliau tęsti kelionę kartu su „Maxima“, – sakė departamento vadovė.

Pasak jos, įmonė siekia pasirūpinti savo darbuotojais.

„Aplinkiniuose miestuose ar miesteliuose nesant laisvų darbo vietų, vos tik joms atsiradus kolegoms būtinai teiksime prioritetą ir siūlysime pasilikti įmonėje. Priešingu atveju, suėjus atleidimo dienos terminui ir laisvos darbo vietos neradus, išmokėsime jiems įstatymuose numatytą išeitinę kompensaciją“, – informavo I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Sodros“ duomenimis „Maxima LT“ yra didžiausias darbdavys Lietuvoje, turintis kiek daugiau nei 11 tūkst. darbuotojų, kurių vidutinė alga yra 1331 euras neatskaičius mokesčių.

Beje, 2020 m. pradžioje „Maxima“ turėjo 2,6 tūkst. daugiau darbuotojų nei dabar – iš viso 13,6 tūkst.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA