Pradžia / Naujienos / Dingusios 22-iejų metų merginos istorijoje aiškėja siūlo galas: išsiųsta jos iškalbinga žinutė

Dingusios 22-iejų metų merginos istorijoje aiškėja siūlo galas: išsiųsta jos iškalbinga žinutė

2024-02-22

Dingusios 22-iejų metų merginos istorijoje aiškėja siūlo galas: išsiųsta jos iškalbinga žinutė

Patiko? Pasidalink:

Prieš porą savaičių Kaune galimai nuo tilto nušokusi mergina vis dar nerasta – tęsiamos paieškos. Merginos paskutinis mobiliojo ryšio telefono signalas užfiksuotas prie Lampėdžių tilto. Socialiniuose tinkluose prieš dingimą buvo išsiųsta jos iškalbinga žinutė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad 22-iejų metų studentė vis dar nerasta.

„Taip, paieška tebevyksta. Planų ją nutraukti, mano žiniomis, nėra.

Vakar, sausio 29 d., kartu dirbo ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai su valtimi, buvo ieškoma nuo Radzinausko tilto link Zapyškio seniūnijos“, – tvirtina O. Vaitkevičienė.

Paskutinis dingusiosios telefono ryšio signalas užfiksuotas prie Lampėdžių tilto

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Milda Butkutė teigia, kad naujesnių žinių kol kas nėra.

„Tačiau informuojame, kad dingusios moters paieška vis dar yra tęsiama, žvalgoma teritorija nuo tilto Nemunu žemyn. Patikiname, kad yra atliekami proporcingai įmanomi ir kiti būtini procesiniai veiksmai.

Taip pat galime patvirtinti, kad paskutinis moters mobiliojo telefono ryšio signalas buvo užfiksuotas Lampėdžių tilto prieigose“, – patvirtino M. Butkutė.

Mergina socialiniuose tinkluose prieš dingimą išplatino žinutę, kurioje tvirtino apie draugų patyčias. Įvardijo laiške ir konkrečius žmones.

„Aš esu ant Radzinausko (Lampėdžių) tilto“, – įraše dingimo dieną rašė ji.

Paieškoje buvo pasitelkti kinologai, pakeltas dronas

Kaune dingus merginai dirba gausios policijos pajėgos iš Kauno miesto ir rajono. Buvo pasitelkti kinologai su šunimis, taip pat pakeltas dronas.

Į įvykio vietą buvo kviesti ir gelbėtojai. 

Anksčiau Kauno policija patikino, kad pareigūnai peržiūrinėjo vaizdo kameras –  medžiaga prie jos bendrabučio ir visos kitos, kurios veda iki pat tilto.

Kaune nuo tilto nukrito jauna moteris

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) 04.24 val. gavo pranešimą, kad Vakariniame aplinkkelyje, ties Lampėdžių (Č. Radzinausko) tiltu, pastebėta mergina ant tilto, jai reikalinga pagalba. 

Pirminiais duomenimis, mergina gimusi 2001 m. Kauno PGV duomenimis, atvykus merginos ant tilto nebuvo, policijos pareigūnai tikrino pranešime nurodytą informaciją. Socialiniame tinkle „Facebook“ mergina paskelbė įrašą, teigdama, kad iš jos buvo tyčiojamasi.

Moters paieškai pasitelktas bepilotis orlaivis (dronas), taip pat prie aktyvių paieškų prisijungė ir ugniagesiai gelbėtojai.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA