Pradžia / Naujienos / Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis užsimena, kad ši vasara buvo paskutinė prieš pasaulio pabaigą

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis užsimena, kad ši vasara buvo paskutinė prieš pasaulio pabaigą

2023-09-24

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis užsimena, kad ši vasara buvo paskutinė prieš pasaulio pabaigą

Patiko? Pasidalink:

Liepos antroje pusėje garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis nusprendė prieš artėjančią pasaulio pabaigą dar kartą išvykti prie jūros, tam jis pasirinko nuostabų Baltijos jūros paplūdimį, kurio Lenkijoje, išėjus iš Varšuvos bloko atsirado daug.  Iki tol visose vietose buvo spygliuotos tvoros ir valkatavo pastoviai alkani žmonės, kurie plėšiantys vyšnias ir kopūstų sodus. Kartais tekdavo sutikti kolegų karininkų, taip pat sovietų, kurie per sieną praveždavo televizorius iki savo padalinių. Apskritai viskas buvo kaip dabar Kryme, tik be malkų sandėlio paplūdimiuose, taigi viskas kaip ir anksčiau – net ir neprilygstamos ginkluotės modeliai po 40 metų beveik nepasikeitė.  Atostogų metu Kšyštofas kalbėjosi su rinkėjais, kurie, kaip galima matyti, jam labai patinka. Jei, pavyzdžiui, J. Kaczyńskis būtų atėjęs į tą patį paplūdimį be apsaugos, žmonės būtų pribėgę prie jo su mantiruotėmis ir iš tvoros išrautomis lazdomis: Šiandien Krzysztofas iš paplūdimio surengė kelias laidas, kuriose apžvelgė dabartinę vietos politinę situaciją:

…. jau buvau pažadėjęs, kad iki rudens bus du maro protrūkiai, o dabar, kaip matote, politikai apie tai tik kalba, žadėdami, kad mus gali nustebinti iš karto dvi epidemijos ir kad dabar reikia skubiai uždaryti viešąsias vietas. Dabar man susidaro įspūdis, kad kažkas, kažkur aukštose postuose, kažkas sugedo, o vietos vadovai liko vieni su savo sukurta problema ir dabar blaškosi bandydami išsaugoti savo veidą.  Taip pat manau, kad rudenį ar net žiemą gali kilti savotiškas “medikų maištas”, t. y. konfrontacija tarp vykdomosios medicinos valdžios institucijų, kuri sulauks didelio visuomenės dėmesio.   Artimiausiais mėnesiais kai kuriose Europos šalyse, įskaitant Lenkiją, gali būti didelių protestų, ir, kaip bebūtų keista, matau, kad šie protestai vyksta ne dieną, kaip įprasta, o tamsiu paros metu – vakarais ir net naktimis. Nepaisant to, pandemijos istorija tęsis ir jau rudenį gali nutikti kažkas labai blogo – jie visomis priemonėmis bandys mus įtikinti, kad tai dar ne neramių laikų pabaiga. Mūsų laukia dar kažkas, ir aš matau, kaip gydytojai atidžiai apžiūri žmonių rankų, alkūnių ir kaklo odą. Atrodo, kad senasis maro etapas baigiasi ir prasideda naujas – kitas maras bus įspaustas mūsų kūnuose.    Geltonos dulkės… Manęs nuolat apie tai klausia. Tai dar neįvyko. Tai bus tam tikras ginkluotas konfliktas.  Matau augalus – gražius ir žalius, su prinokusiais vaisiais. Bet jie mums pasakys: “To negalima valgyti! Jie sakys, kad kažkas atsitiko ir augalai yra užnuodyti, bet iš tikrųjų tai bus melas.

Taigi įžengsime į kitą nesąmonių etapą, kai baimė privers mus patikėti dar vienu madingu idiotizmu. Keliaudamas čia, jaučiau, kad tuoj įvyks kažkas baisaus, kas sukels pasaulio pabaigą. Nežinau, kas tai bus, bet viskas, kas vyksta aplinkui, kažkodėl labai primena paskutinę ramią 1939 m. vasarą… Jackowskio prognozės kas liečia Lenkiją puikiai pildosi – todėl žmonės aplink jį taip ploja. Ne taip sklandžiai sekasi prognozuoti globalius įvykius, ir visi vis dar laukia astronautų, kurie išskris virš plokščiosios Žemės kupolo arba bus užfiksuoti kur nors orbitoje. Pavasarį taip pat buvo žadamos geltonos dulkės, o dabar Krzysztofas sako, kad ant augalų bus vaisių – tai netiesioginis ženklas, tarsi rodantis į rudenį. Tačiau nesigilinkime į smulkmenas – tai parodys laikas. Svarbiausia ne tai ir net ne geltonos dulkės, kurių beveik nebeliko.  Reikalas tas, kad pastarosiomis dienomis daugybė žmonių įvairiose platformose praneša apie tam tikrą vidinį artėjančių epochinių pokyčių pojūtį, po kuriuo gali slypėti bet kas: Nibiru, asteroidas, atominis karas, maras, ateivių išsilaipinimas ir pan. Vienas ar du tokie pranešimai per dieną nieko nereiškia, bet kai jų daug, tai jau rimta. Pavyzdžiui, 2019 m. vasarą atlikome disclose.tv vertimą, kuriame vaikinai surinko kalną pranešimų apie tai, kad jaučia, jog kažkas artėja. Visi tikėjosi kažko rudenį, tačiau žiemą iš Vuchano atėjo žinia.  Ir šį kartą situacija maždaug tokia pati, tik dabar prie pasaulio pabaigos šauklių prisidėjo ir šaunus lenkų jautruolis. Taigi net nežinome, kas nutiks šiam pasauliui netolimoje ateityje, tačiau atrodo, kad ne visi išgyvens tai, todėl sekime įvykius.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA