Pradžia / Naujienos / 47-erių vyras mirė sekso metu: radinys kišenėje užminė mįslę

47-erių vyras mirė sekso metu: radinys kišenėje užminė mįslę

2023-10-15

47-erių vyras mirė sekso metu: radinys kišenėje užminė mįslę

Patiko? Pasidalink:

Sunkiai protu suvokiamas atvejis – 47 metų vyras mirė po valandą trukusio sekso su savo sužadėtine. Viskas įvyko po to, kai pora pavakarieniavo.

Kaip praneša policija, Douglasas Fundis Muthuris pradėjo skųstis kvėpavimo sutrikimais, o tada beužsiimant seksu prarado sąmonę. Kai policijos pareigūnai atvyko į jo sužadėtinės namus Nairobyje, Kenijoje, D. F. Muthuris jau buvo miręs, rašo mirror.co.uk. Jo kišenėse pareigūnai rado kraujospūdžio mažinimui skirtų vaistų, taip pat ir „Viagros“ tablečių. Mirė sekso metu Teigiama, kad vyro sužadėtinė Nicera Wangechi pakvietė atvykti pasisvečiuoti jos namuose.

„Po vakarienės jie užsiėmė lytiniais santykiais ir maždaug po valandos, akto metu, velionis staiga pradėjo sunkiai kvėpuoti, o galiausiai neteko sąmonės“, – teigiama policijos pranešime.

Pagalbos tarnybos skubėjo į įvykio vietą, tačiau vyras buvo rastas negyvas, gulintis ant sofos. Tada buvo nuspręsta apieškoti vyro kišenes, kuriose rastas nedidelis tamsiai žalios spalvos vokas, kuriame buvo kraujospūdžio mažinimui skirtų vaistų ir mėlyna „Viagros“ tabletė.

Policijos teigimu, ant mirusiojo kūno neaptikta išorinio smurto žymių, tačiau kol kas dar neaišku, kokia jo mirties priežastis. Ji paaiškės atlikus skrodimą. Kaip teigia „Nairobi News“, šalyje padaugėjo atvejų, kai vyrai staiga miršta užsiimdami seksu. Prieš kelias dienas policijos pareigūnai sulaikė 24 metų moterį po to, kai mirė jos 52 metų partneris. Jo kūnas buvo rastas „nakvynės namuose“, kuriuose jis buvo apsistojęs su jauna moterimi.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA