Pradžia / Įdomybės / Taip vežimėlio dar nepardavinėjo niekas – nustebino, ką skelbime parašė tėvas

Taip vežimėlio dar nepardavinėjo niekas – nustebino, ką skelbime parašė tėvas

2023-11-30

Taip vežimėlio dar nepardavinėjo niekas – nustebino, ką skelbime parašė tėvas

Patiko? Pasidalink:

Vienoje feisbuko grupėje perskaičiau tėvelio skelbimą, kuris pralinksmino šimtus internautų ir parodė, kad net ir į prekybą vaikiškais daiktais galima pasižiūrėti labai originaliai. Galbūt ir kitiems bus įkvėpimas!

„Parduodu pirmuosius sūnaus 4×4 ratus. 2017 metų gamybos! Turi dvi arklio galias – mamos ir tėčio. Spalva: baltas perlamutras. Apmušalai: eko oda! 

„Konstruktyvas“ rėminis – kaip rimto džipo! Kadangi konstruktyvas rėminis, kėbulą galima keisti: lopšys (kai važiuoji su mama į parduotuvę), sportinis (kai varai su tėčiu pas panas) ir autokėdutė (kai reikia važiuoti su „opeliu“ pas močiutę valgyti cepelinų).

Turėjęs viena šeimininką. Pirma registracija Lietuvoje. Važinėtasi kiekvieną dieną po miškus, miesto centrus, savaitgalį – į bažnyčią ir į parduotuvę. 

Žodžiu, per balas, sniegą, aukštais laiptais ir „bardiurais“ eina kai žvėris! Turi kosmetinių trūkumų, juk važinėtasi sūnaus kiekvieną dieną, o ne kokio kunigo Vokietijoje sekmadieniais į bažnyčią. 

P. S. Perkant šiuos ratus man neužteko parduoti „renault“. Už ją gavau 170 eurų. Teko dar pridėti rezervinius 89 euro, kad išeitų šitas žvėris!  Domina ne tik pardavimas, bet ir keitimas į tai, kas praverstų sūnui žvejyboje“, – rašė tėtis skelbime.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA