Pradžia / Įdomybės / Štai kaip iš tiesų kabinti tualetinį popierių: šimtai daro kitaip

Štai kaip iš tiesų kabinti tualetinį popierių: šimtai daro kitaip

2023-11-26

Štai kaip iš tiesų kabinti tualetinį popierių: šimtai daro kitaip

Patiko? Pasidalink:

Iš viršaus ar iš apačios? Tualetinio popieriaus rulonėlio dilema pagaliau išspręsta 128 metų senumo instrukcijos dėka Kuriai komandai priklausote – „iš viršaus“ ar „iš apačios“?

Pasirodo, žmones galima skirstyti į dvi kategorijas. Tai daroma pagal tai, kaip jie kabina tualetinio popieriaus rulonėlį, rašoma mirror.co.uk.

Tikrai būsite susidūrę su amžina dilema: ar tualetinį popierių reikia kabinti taip, kad jis būtų traukiamas iš viršaus, ar iš apačios?

Galbūt ir jūsų namuose yra nesutarimų šiuo klausimu. Galbūt dėl to net esate nutraukę santykius arba išsižadėję šeimos nario.

Tikrai atrodė, kad į šį klausimą nėra atsakymo. Bet jis atsirado! Žurnalas „CHOICE“ atrado 128 senumo instrukciją, parašytą 1891 metų rugsėjo 15 dieną. Laimei, joje yra išsami schema, kurioje aiškiai parodyta, kad tualetinis popierius turi būti kabinamas iš viršaus, o ne kabėti iš apačios.

Anot „MailOnline“, žurnale rašoma: „Žurnalas „CHOICE“ drąsiai imasi ieškoti tiesos pačiais sudėtingiausiais vartotojų klausimais… Būtent todėl nusprendė duoti galutinį atsakymą į kontroversišką klausimą, kaip turi būti kabinamas tualetinis popierius.

Taigi, rizikuodami prarasti dalį skaitytojų, šiuo pranešame, kad tualetinis popierius turi būti kabinamas iš viršaus.“ Reakcijų į šią stulbinančią naujieną skaičius liudija, kokie karšti debatai verda šiuo klausimu. „Iš viršaus. Kai kabinama iš apačios, jaučiuosi nemaloniai.“ – rašė vienas skaitytojas.

„Iš viršaus. Nes aš nesu pabaisa.“ – pritarė kitas. Tačiau priešingoje komandoje buvo sakančių: „Visada tik iš apačios. Taip gali geriau, greičiau ir paprasčiau kontroliuoti, kiek lapelių sunaudoji.“

Ar negalėtume visi tiesiog susitarti gražiuoju?

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA