Pradžia / Įdomybės / Skalbimo būdas, apie kurį žino tik nedaugelis. Skalbiniai bus sniego baltumo ir gaiviai kvepiantys!

Skalbimo būdas, apie kurį žino tik nedaugelis. Skalbiniai bus sniego baltumo ir gaiviai kvepiantys!

2023-10-28

Skalbimo būdas, apie kurį žino tik nedaugelis. Skalbiniai bus sniego baltumo ir gaiviai kvepiantys!

Patiko? Pasidalink:

Kartais skalbimas – tikras galvos skausmas. Pagrindinė užduotis – surasti tinkamą skalbimo priemonęs skalbimo mašinai. Bet tai nėra taip lengva, kaip atrodo.

Yra vienas paprastas ingredientas, kurį galima panaudoti skalbian, ir tokiu būdu sutaupyti ir pinigų, ir nervų. Įpilkite į skalbyklę baltojo vyno acto ir jūs greitai pajausite privalumus!

  • Prieš skalbimą užpilkite pusę stiklinės acto tiesiai ant drabužių. Taip skalbimo priemonės efektyvumas padidės, išliks spalvų ryškumas, sumažės muilo putų kiekis. Muilo putų likučių pėdsakai kartais lieka tamsių drabužių.
  • Nedidelį acto kiekį įpilkite į skyrelį, skirtą audinių minkštikliui. Actas turį tą patį poveikį, bet jis mažiau agresyvus tiek drabužiams, tiek ir aplinkai.
  • Rūgštis padeda pašalinti dėmes iš baltų skalbinių ir dezodoruoja juos.
  • Kartais po skalbimo lieka baltos linijos, ypač, jei buvo naudojami skalbimo milteliai. Pusės stiklinės vietoj minkštiklio pakaks, kad ši problema jūsų nebejaudintų.
  • Nors tai gali atrodyti absurdiškai, bet actas padeda neutralizuoti nemalonius kvapus.
  • Į dubenį su karštu vandeniu ir puse puodelio acto galite iš vakaro užmerkti dėmėtus skalbinius. Kitą dieną galite skalbti įprastu režimu. Dar galima įpilti koncentruoto acto tiesiai ant dėmės ir energingai patrinti.
  • Nuo kai kurių audinių pakankamai sudėtinga pašalinti gyvūnų kailį ar plaukus. Ir čia jums gali padėti actas. Įpilkite šiek tiek acto rūgšties skalbimo metu ir galite būti ramūs, plaukų ir kailio nebebus ant audinių.
  • Kai kurie audiniai įgauna statinį krūvį. Ir čia vėl padės actas. Į dubenį įpilkite 6 valgomuosius šaukštus acto ir palaikykite drabužius ten 30 minučių. Problema išspręsta.
  • Ir dar vienas svarbus momentas: acto pagalba jūs galėsite išvalyti savo mašiną nuo apnašų, nenaudodami kitų priemonių.

Yra manoma, kad visada reikia naudoti brangias chemines medžiagas, tačiau taip sako aplinkos ir gamtos priešai. Kartais tiesiog reikia pasižiūrėti, ką turime sandėliuke!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA