Pradžia / Įdomybės / Praplėšęs bulvių traškučių pakelį vyras neteko žado, ką jame rado: taip pasiseka retam

Praplėšęs bulvių traškučių pakelį vyras neteko žado, ką jame rado: taip pasiseka retam

2023-11-03

Praplėšęs bulvių traškučių pakelį vyras neteko žado, ką jame rado: taip pasiseka retam

Patiko? Pasidalink:

Vyras pats sau nulėmė nesėkmę, kai netyčia suvalgė traškutį, kuris galėjo pakeisti jo gyvenimą.

26 metų Cory iš Kardifo, Velso, mėgavosi „Walkers“ sūrio ir svogūnų skonio traškučiais, kai išvydo stulbinantį vaizdą, rašo mirror.co.uk.

Maisto mėgėjas rado širdelės formos traškutį, kurio vertė galėjo siekti daugiau nei 113 tūkst. eurų. Tačiau jis nepagalvojęs suvalgė traškutį ir tik vėliau suprato, kiek jis vertas.

Tik vėliau suprato, kiek jis vertas

Lyg to būtų maža, jis visa tai nufilmavo ir, prieš suvokdamas savo klaidą, pasidalino vaizdo įrašu „TikTok“.

Turinio kūrėjas, „TikTok“ pasivadinęs @corysworldd, filmavo vaizdo įrašą pavadinimu „Ką aš valgau per dieną“, kai rado neįprastą traškutį.

Deja, valgydamas traškučius, Cory nepastebėjo užrašo ant pakuotės, kuriame aiškinama, kad „Walkers“ siūlo daugiau nei 113 tūkst. eurų vienam laimingajam, kuris savo traškučių pakelyje suras gražiausią širdelės formos traškutį.

Akyliausi žiūrovai netruko atkreipti dėmesį į traškučio formą ir pranešė Cory liūdną žinią, kad jis suvalgė 113 tūkst. eurų vertės traškutį.

„Tiesą sakant, man prireikė maždaug šešių dienų, kad suprasčiau, ką padariau“, – paaiškino Cory, kuris nesuvokė savo brangios klaidos, kol kartu su savo mergina Lea nepažiūrėjo vaizdo įrašo. Būtent jo mergina jam pasakė, kad „tas traškutis galėjo pakeisti mūsų gyvenimą“.

Suvalgė 113 tūkst. eurų vertės prizą

„Mes pamatėme traškutį, todėl padarėme ekrano kopiją, ją apkarpėme ir apvertėme – pamatėme, kad tai širdelės formos traškutis.

Tuo metu mano draugė su savimi turėjo pakelį „Walkers“, perskaitėme informaciją ant pakelio ir štai tada paaiškėjo, kad suvalgiau 113 tūkst. eurų vertės prizą“, – prisiminė Cory.

Jis tęsė: „Mes abu buvome šokiruoti ir prapliupome juokais. Tada Lea paskambino tėčiui, papasakojo, kas įvyko, ir jis negalėjo patikėti, kad aš tai padariau.

Daugelis žmonių sureagavo taip pat ir netikėjo manimi, kol neparodžiau jiems vaizdo įrašo. Tada jie visi prapliupo juokais. Mano šeima sakė, kad neįtikėtina, kad užfiksavau tai ir kad man tai būdinga. Taip tikrai gali nutikti tik man.“

Laimei, Cory vis dar yra geros nuotaikos ir sugebėjo rasti šviesią šios istorijos pusę.

„Aš nebuvau piktas, buvau tiesiog šokiruotas. Negaliu patikėti, kad taip atsitiko ir aš tai nufilmavau“, – aiškino jis.

Jis pridūrė: „Papasakojau kolegoms ir jie sakė, kad netiki manimi, kol neparodžiau jiems vaizdo įrašo. Tai geras darbas, darau savo vaizdo įrašus „ką valgau per dieną“, o dar užfiksavau šį įvykį.“

Traškučių mylėtojas pridūrė: „Jei būčiau laimėjęs, tikriausiai būčiau išvykęs atostogauti, galbūt atnaujinęs namus ir neabejotinai paaukojęs dalį pinigų labdarai. Negaliu iš to nesijuokti ir, manau, visi, kurie žiūrėjo vaizdo įrašą, taip pat smagiai pasijuokė!“

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA