Pradžia / Įdomybės / Neįtikėtini faktai apie “Bermudų trikampį”

Neįtikėtini faktai apie “Bermudų trikampį”

2023-08-25

Neįtikėtini faktai apie “Bermudų trikampį”

Patiko? Pasidalink:

Bermudų trikampis, dar vadinamas “Velnio trikampiu”, jau kelis dešimtmečius audrina viso pasaulio žmonių vaizduotę. Šis regionas, esantis tarp Majamio, Bermudų salų ir Puerto Riko, siejamas su paslaptingais laivų ir lėktuvų dingimais. Nors Bermudų trikampio reputacija kaip dingstančių laivų sūkurio dažnai perdėta, yra tam tikrų intriguojančių faktų, kurie prisideda prie jo mįslingos auros.

Neįtikėtinas faktas

Vienas iš labiausiai stebinančių, tačiau mažiau žinomų faktų apie Bermudų trikampį yra 1945 m. paslaptingai dingusio 19-ojo reiso lėktuvo – penkių JAV karinio jūrų laivyno bombonešių grupės – istorija. Šis mįslingas incidentas tebėra pagrindinis Bermudų trikampį gaubiančių legendų elementas.

19-ojo reiso dingimas:
1945 m. gruodžio 5 d. penkių “Grumman TBM Avenger” torpedinių bombonešių mokomasis skrydis, bendrai vadinamas 19-uoju reisu, pakilo iš karinio jūrų laivyno aviacijos bazės Fort Loderdeile, Floridoje. Misija buvo įprastos mokomosios pratybos, tačiau jos pakrypo keista linkme, kai eskadrilė prarado radijo ryšį ir sugedo navigacinė įranga.

Navigacinės anomalijos:
Pilotai ėmė nesiorientuoti, negalėdami tiksliai nustatyti savo buvimo vietos. Nepaisant aiškių oro sąlygų, bombonešiai pasiklydo jūroje. Jų pagalbos šauksmai, perimti antžeminių stočių, rodė sumišimą ir neviltį.

Nesėkminga gelbėjimo misija:
Gelbėjimo lėktuvas, žinomas kaip PBM Mariner, buvo išsiųstas ieškoti 19-ojo reiso lėktuvo. Tačiau gelbėjimo lėktuvas taip pat dingo be pėdsakų, dar labiau paįvairindamas ir taip painią situaciją.

Nepaaiškinamas dingimas:
Nepaisant intensyvių paieškų, nei 19-ojo reiso lėktuvo nuolaužų, nei gelbėjimo lėktuvo liekanų taip ir nebuvo rasta. Eskadrilės dingimas tebėra vienas painiausių ir paslaptingiausių Bermudų trikampio incidentų.

Galimi paaiškinimai:
19-ojo reiso lėktuvo incidento teorijos yra įvairios: nuo natūralių paaiškinimų, tokių kaip staigūs orų pokyčiai ar kompaso gedimai, iki labiau spekuliatyvių idėjų, tokių kaip nežemiškas įsikišimas ar laiko iškraipymai. Tačiau nė vienas iš šių paaiškinimų nėra galutinai įrodytas.

Išvada

19-ojo skrydžio istorija yra vienas iš mįslingų ir nepaaiškinamų įvykių, kurie prisidėjo prie Bermudų trikampį gaubiančios paslapties auros. Nors kai kurios Bermudų trikampio legendos ir pasakojimai gali būti pagražinti arba pagrįsti klaidingais įsitikinimais, faktas lieka faktu, kad toje teritorijoje be aiškių paaiškinimų dingsta laivai ir orlaiviai. 19-ojo skrydžio istorija ir toliau jaudina tuos, kuriuos domina nepaaiškinami dalykai, ir primena mums, kad, nepaisant technologijų ir supratimo pažangos, vis dar yra paslapčių, į kurias nėra paprastų atsakymų. Nesvarbu, ar tai būtų gamtos reiškiniai, žmogaus klaidos, ar nežinomybė, Bermudų trikampis tebėra neišsprendžiama mįslė, žadinanti nežinomybės ieškotojų vaizduotę ir smalsumą.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA