Pradžia / Įdomybės / „Mis Maskva“ televizijos eteryje patyrė didžiausią gėdą: sulaukė patyčių net iš vedėjo

„Mis Maskva“ televizijos eteryje patyrė didžiausią gėdą: sulaukė patyčių net iš vedėjo

2023-11-28

„Mis Maskva“ televizijos eteryje patyrė didžiausią gėdą: sulaukė patyčių net iš vedėjo

Patiko? Pasidalink:

25-erių Angelina Breženskaja 2023-aisiais tapo konkurso „Mis Maskva“ nugalėtoja. Tačiau nepaisant pergalės, merginai pasipylė daug kritikos dėl plastinių operacijų bei atsakymų televizijos laidoje.

Mergina visai neseniai buvo pakviesta į Pavelo Volios laidą.

Modelis ir televizijos laidų vedėja Angelina Breženska iš karto tapo tinklo ir savo tautiečių pajuokos objektu dėl pernelyg „plastikinės“ išvaizdos, taip pat dėl aistros fotošopui, kuri aiškiai matoma visose merginos nuotraukose. Tačiau laidoje anądien rusė nustebino savo atsakymais ir žiniomis.

Mis Maskva 2023 (nuotr. Vida Press)

Laidos vedėjas nusprendė „pašokdinti“ nominantę keletu paprastų klausimų, kad išsklaidytų mitą, jog grožio konkursuose dalyvauja tik „kvailos merginos“. Ir nors ši nuomonė iš tiesų laikoma stereotipine, „Mis Maskva“ negalėjo įrodyti priešingai.

Teiginė, kad tokiuose konkursuose dalyvauja „tik kvailos merginos“, Breženska užtikrinatai neigė.

Vis dėlto laidos vedėjas nusprendė patikrinti pašnekovės geografijos žinias ir paprašė jos įvardyti Rumunijos sostinę. „Mis Maskva“ rimtai atsakė: „Bosnija ir Hercegovina“.

„Visiškai teisingai, perrašykite vadovėlius“, – merginą erzino vedėjas.

Breženska nuoširdžiai nustebo – ar ji suklydo?

Vedėjas paaiškino, mergina įvardijot šalį, o Rumunijos sostinė yra Bukareštas.

Rusės gėda tuo nesibaigė. Ji bandė išsklaidyti dar vieną mitą, kad pergalę grožio konkurse galima nusipirkti, ir tai nėra susiję su pinigų mokėjimu. Tačiau, kaip galima suprasti iš rusės atsakymo, karūną ji užsidirbo nesąžiningu darbu. „Ne. Ne tik per lovą“, – atsakė ji. Be to, laidoje nuspręsta išanalizuoti, kiek natūrali yra karūnos savininkės išvaizda.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA