Pradžia / Įdomybės / Atskleistos šokiruojančios Vangos prognozės 2023 metams

Atskleistos šokiruojančios Vangos prognozės 2023 metams

2023-09-29

Atskleistos šokiruojančios Vangos prognozės 2023 metams

Patiko? Pasidalink:

Jos prognozės rodo, kad bėdų kils ir iš Žemės, ir iš kosmoso.
Akloji bulgarų aiškiaregė Vanga savo pranašystėmis dalijosi iki pat savo mirties, kuri įvyko 1996 m. Taip ji sugebėjo pasakyti, kas turėtų nutikti laikotarpiu iki 5079 metų. Britų leidinys “Daily Mail” surinko ir pasidalijo Vangos pranašystėmis 2023 metams.

Aiškiaregė pranašavo: pirmasis didelis sukrėtimas žmonijai ateinančiais metais įvyks tada, kai kuri nors “didelė šalis”, nepaisydama Jungtinių Tautų konvencijų, pradės bandyti biologinius ginklus su žmonėmis. Pasak Vangos, dėl to žus tūkstančiai žmonių.

Vanga taip pat perspėjo, kad 2023 m. branduolinėje jėgainėje įvyks sprogimas. Kai kurie mano, kad aiškiaregė dar savo gyvenime išpranašavo katastrofą Černobylio atominėje elektrinėje, ir neatmeta galimybės, kad panašus sprogimas šį kartą gali įvykti Ukrainoje, atsižvelgiant į sudėtingą situaciją aplink Zaporožės atominę elektrinę Ukrainos konflikto fone.

Kartu šios prognozės nėra net pačios apokaliptiškiausios iš visų 2023 m. prognozių. Pasak Vangos, ateinančiais metais pasaulio vyriausybės uždraus žmonėms gimdyti natūraliai: valdžia reikalaus, kad visi ateities žmonės gimtų specialiose laboratorijose.

Pasak pranašysčių, naujaisiais metais žmonija susidurs ne tik su žemiškomis, bet ir su kosminėmis problemomis. Vanga perspėjo, kad 2023 m. Žemėje gali kilti dar neregėto masto Saulės audra, dėl kurios masiškai nutrūks elektros energijos tiekimas ir sutriks ryšiai. Aiškiaregė taip pat teigė, kad Žemė pakeis savo orbitą, tačiau nenurodė, kiek ir kaip tiksliai tai įvyks.

Verta pažymėti, kad Vangos pranašystės 2022 m. daugeliu atvejų neišsipildė: ateiviai į Žemę neatėjo, dėl Sibiro sniego tirpimo šiais metais neprasidėjo nauja pandemija, neįprastai didelio masto cunamių Australijoje ir Azijoje nebuvo. Vienintelė prognozė, kurią galima vadinti išsipildžiusia, – didelės sausros, nuo kurių vasarą nukentėjo daugelio pasaulio regionų gyventojai.

Kai kas mano, kad Vanga per savo gyvenimą sėkmingai išpranašavo 2001 m. rugsėjo 11 d. teroro aktą Jungtinėse Valstijose, taip pat tai, kad Barakas Obama 2009 m. taps pirmuoju juodaodžiu JAV prezidentu. Tačiau, pasak aiškiaregės, jis taip pat turėjo tapti paskutiniuoju šalies prezidentu, o 2017 m. Europa turės “nustoti egzistuoti” – Vangos šalininkai mano, kad tokiu būdu ji kalbėjo apie Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA