Pradžia / Horoskopai / Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

2023-10-30

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Patiko? Pasidalink:

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Štai ką žada žvaigždės.

Po tik ką buvusios Pilnaties nakties Šviesulys Mėnulis pajudėjo Jaunaties link – maždaug po savaitės pasibaigs trečiasis ir prasidės ketvirtasis jo ketvirtis. Kol kas kasdieniams darbams jis ne padės, nei trukdys, visgi pamažu ryškės tendencija, kad svarbesnius darbus patogiau tęsti ir pamažu kreipti pabaigos link, o naujiems darbams, naujai veiklai patogus laikas ateis vėliau.

Saulė, Merkurijus ir Marsas dabar keliauja Skorpiono ženklu, tad bendra tendencija į grėsmę, grėsmės didinimą, taiklius kirčius – išliks. Verta apie šią trijulę pakalbėti smulkiau.

Saulė Skorpione – bendra tendencija apie tai, kad asmeninių interesų dabar bus paisoma ir jie ginami dabar bus labai ašiai, žodį „gailestis“ kuriam laikui galima pamiršti, ir bus svarbus vienintelis dalykas – veiksmas efektyvus ar ne. Žinių, informacijos valdytojas Merkurijus šią tendenciją perkelia į informacinę sritį – ši savaitė yra puikus laikas informaciniams karams. Asmeniniame gyvenime švelnesnio žodžio niekas irgi neieškos, o šaižų, žeidžiantį ras lengvai. Ypač stipri ši tendencija bus savaitės pradžioje, kai Merkurijus bus netoli Marso (nors ir gana greitai tols nuo jo). Visgi kad ir koks kandus Merkurijus dabar bus, savaitės pabaigoje ir jis gali gauti per nosį, kai atsidurs tiesiai priešais Uraną. Ta Urano – Merkurijaus opozicija savaitės pabaigoje gali atnešti nervingumą ir nedidelį chaosėlį dalykinėje srityje, sutrikimus transporto veikloje ir rėksmingumą kai tik aplinkybės bus ne visai sklandžios. Na o Marsas Skorpione – tai veiksmas, kai siekiama maksimalaus efektyvumo, vienas taškinis smūgis po kito ir nuolatinis grėsmės kūrimas siekiant oponentą palaužti dvasiškai. Žinoma, jei tik reikia – ir fiziškai taip pat.

Gražuolė Venera nuo visos šitos skorpioniškos puotos laikysis nuošaliai. Keliaus Mergelės ženklu, jausis nelabai patogiai, tikrai neskubės skleisti savo kerų, bet bus kruopšti, atidi, smulkmeniška ir grožį kurs tiktai įsigilinusi į kiekvieną smulkmeną ir daug dirbdama prie kiekvienos smulkmenos. Žodžiu, grožis slypės detalėse ir detalių visumoje. Vėlgi, tikrieji šedevrai gimsta būtent taip, tad ką gali žinoti… Taip pat ši savaitė – labai palankus laikas sujungti į vieną vietą grožį ir sveikatingumą, verta nepraleisti tokios progos.

Avinas. Adrenalino poreikis. Dalykinėje srityje veiklos vargu ar bus daug, namie irgi karaliaus įprasta tvarka. Galbūt dėl to kai kad gali būti nuobodoka, bet kartu tai laikas, kai tą nuobodulį norėsis išsklaidyti kokia nors veikla, kuri bus truputį rizikinga, vers širdį plakti truputį tankiau. Kartu ši savaitė – geras laikas rūpintis sveikatos reikalais.

Jautis. Derybų klausimas. Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų, o nuo aplinkos – besiklostančių aplinkybių, kitų ar kito asmens veiklos bei valios. Ta ana pusė bus linkusi dominuoti, bet galiausiai gali atnešti ir naudingų dalykų – tai derybų, prisitaikymo klausimas. Taip pat šią savaitę bus smagių pramogų.

Dvyniai. Ristele. Dabar gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, apie save gali priminti visokie įsipareigojimai ar panašūs dalykai. Viską reikės daryti kantriai, nuosekliai ir greitai, bet panašu, jog tai ir seksis. Geras laikas labai aktyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Sektųsi ir namus daryti gražesnius, jaukesnius.

Vėžys. Pašmaikštaujant. Smagus, linksmas laikas – tikrai nestigs visokių pramogų, galimybių smagiai pasilinksminti. Vyraus, atrodo, tokios pramogos, kurios verčia smagiai pajudėti ir skatina taikliai pašmaikštauti. Sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Maža to, ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo, susitikimų su maloniais jums žmonėmis.

Liūtas. Namai namučiai. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai – puikus metas svarbiems, jėgų ir valios reikalaujantiems darbams, taip pat su namais susijusiems dalykiniams reikalams tvarkyti. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius, turtinius reikalus. Tikėtina apčiuopiama nauda.

Mergelė. Žavesys. Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos ir kupini asmeninio žavesio, kurį mielai skleisite aplink save. Puikiai seksis veikla, susijusi su grožio, pramogų kūrimu. Patiks ką mielo, gražaus pasidovanoti sau. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug judėjimo ir daug bendravimo, pirmiausia dalykinėmis temomis, taip pat ir visomis kitomis.

Svarstyklės. Galimybės. Gana dažnai norėsis susisukti į kamuoliuką ir snausti ramiu rudens miegu. Niekur nesikišti. Geriausiu atveju – atsiduoti rutinai ir tiek. Visgi viena sritis gali priversti padirbėti – tai piniginiai, finansiniai, turtiniai reikalai. Greiti, tikslūs, ryžtingi veiksmai šioje srityje gali atnešti apčiuopiamos naudos.

Skorpionas. Labai. Būsite labai energingi, labai veiklūs, labai dalykiški ir labai greitai tvarkysite visokiausius reikalus, kurių dabar gali būti išties nemažai. Žinoma, kai toks energijos antplūdis, produktyvumas bus didžiulis. Dėl šios priežasties puikiai seksis sportuojantiems, ir tiems, kurie darbų imasi, juos prižiūri patys, asmeniškai.

Šaulys. Atostogos. Kol kas bus gana ramu – rudens darbų ir visokios veiklos metas dar priešaky. Kol kas galima daugiau, ilgiau ilsėtis, kaupti jėgas ateičiai ir į gyvenimą, jo reiškinius žvelgti it keleiviui pro autobuso langą. Galbūt šiek tiek daugiau padirbėti reikės tiems, kurių profesija susijusi su grožio, patogumų ar pramogų kūrimu.

Ožiaragis. Bendraminčiai. Svarbiausiu šios savaitės akcentu taps kolektyvinė veikla – puikus metas ne tik susitikti, ilgiau pabūti su artimais draugais, bet ir visiems kartu nuveikti ką smagaus, visiems įdomaus. Panašiai ir dalykinėje veikloje – puikus laikas kartu planuoti ir kartu dirbti. Be to, ši savaitė vis dar palanki smagiai rudens kelionei.

Vandenis. Pasiekimai. Tikėtina, kad rimtų darbų, užduočių, galbūt net iššūkių gali būti darbe, profesijos srityje. Kita vertus, jėgų, nusiteikimo, ryžto ir išmanymo taip pat nestokosite, todėl nuveikti pavyks išties daug, ir tai neliks nepastebėta. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat transportu, judėjimu.

Žuvys. Kol kas. Darbe darbymetis prasidės visai netrukus, tačiau kol kas – pauzė, kasdienybė ir neskubus jėgų kaupimas tam laikui, kai jų reikės. Nepaisant to, dabar labai palankus metas rudens kelionei, ypač tokiai, kuri skatina gerai pajudėti bet atsidėkoja puikiais nuotykiais. Tęsiasi palankus metas puoselėti santykius su svarbiu jums žmogumi.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA