Pradžia / Horoskopai / Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: sulauksite pinigų

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: sulauksite pinigų

2024-04-08

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: sulauksite pinigų

Patiko? Pasidalink:

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Saulė keliauja energingu ir veikliu Avino ženklu, kuris žodžio „palauk“ savo žodyne neturi. Todėl ir Saulė Avino ženkle skatins mus elgtis taip pat. Visgi yra niuansas.

Dalykinio gyvenimo valdovas ir vadovas Merkurijus dabar taip pat yra Avino ženkle, tačiau juda atbulai, todėl bus susilpnintas; be to, jis prasilenks su Saule, tad bus jos spinduliuose sudegęs, tai yra susilpnintas dar kartą. Visa tai reiškia, kad naujovių imtis jis nenori ir linkęs padėti tiktai gerai žinomuose darbuose ir reikaluose.

Kita vertus, retrogradinė Merkurijaus fazė padeda išaiškinti, išryškinti klaidas ir trūkumus: jei tik gali kokie nors duomenys pasimesti ar nuklysti ne ten kur reikia, jei tik dėl kokių nors priežasčių gali sušlubuoti transporto veikla – ji sušlubuos, mokėjimai sutriks, prietaisai sutriks ir panašiai.

Kitaip tariant, jeigu dalykinėje veikloje yra sisteminių klaidų – jos išryškės, o iš tikrųjų gerai veiks tiktai tai, kas surikiuota, sudėliota nepriekaištingai.

Nakties šviesulys Mėnulis pirmadienį vakare, 21 val. 22 min. prasilenks su Saule, tai yra įvyks tiksli Jaunatis ir tuo pat metu įvyks Saulės užtemimas. Kaip ir prieš tai buvusio Mėnulio užtemimo, mes jo nematysime, bet jis puikiai matysis rytinėje Ramiojo vandenyno dalyje, Šiaurės ir Centrinėje Amerikoje bei vakarinėje Atlanto vandenyno dalyje.

Visiško užtemimo takas prasidės netoli Havajų salų, toliau eis per Meksikos teritoriją, JAV sieną kirs Teksaso valstijos ribose ir praeidamas pro pat Vašingtoną bei Niujorką nusidrieks Kanadai priklausančio Labradoro pusiasalio link. Vadinasi, būtent tiems kraštams bei miestams užtemimas įtaką darys pirmiausia, todėl politinius bei ekonominius įvykius stebėti reikia visų pirma ten. O gyvenimui Lietuvoje nematomas užtemimas didesnės įtakos greičiausiai nedarys, tačiau tikėtina, kad iš prigimties ar dėl kokių nors kitokių priežasčių dvasiškai bei psichiškai nestabilūs piliečiai gali būti truputį nervingesni ir truputį irzlesni – su visomis pasekmėmis mūsų visų būčiai ir buičiai.

Atsiribojus nuo Užtemimo ir geopolitikos galima prisiminti, kad kol mėnulis dyla, svarbesnius mums darbus ir reikalus pradėti nėra palankus laikas, o viskas sklandžiau einasi jau su pilnėjančiu nakties Šviesuliu. Vadinasi, naujoms pradžioms palankus laikas ateis antradienį ir vėliau.

Marsas šią savaitę prasilenkinės su viską šaldančiu ir stabdančiu Saturnu, todėl bus pusiau paralyžiuotas. Atitinkamo ir aktyvumo mūšių laukuose galima tikėtis.

Venera keliauja Avino ženklu (bus jo pradžioje), todėl savo valdomose srityje sieks veikti efektyviai, bet jausmingumo, stilingumo ir subtilumo ji visai neskatins. Tai tarsi prasto skonio rėksminga Holivudo gražuolė prieš stilingą ir jausmingą Paryžiaus damą: efektyvu, bet apie skoningumą geriau nekalbėti.

Avinas

Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos. Labai gerai seksis tie darbai, ir ta veikla, kuri svarbi jums asmeniškai. Tačiau dalykinėje srityje sėkmė lydės tik tada, kai darbai bus gerai žinomi ir daryti ne kartą, o naujovės geriausiu atveju bus loterijos reikalas. Visgi tikrai aišku, kad nestigs asmeninio žavesio, bus lengva rodyti asmeninius jausmus ir pasimėgauti visais gyvenimo malonumais.

Jautis

Vidinė būsena bus visai nebloga, būsite ganėtinai energingi ir geros nuotaikos. Kita vertus, kur dėti, kam pritaikyti šitokią būseną nėra iki galo aišku, mat aplinkybės klostysis taip, kad būsite tarsi palikti šalikelėje ir svarbūs darbai bei įvykiai bus kažkur kitur, jus paliesdami labai menkai arba visai nepaliesdami. Atitinkamai – geras laikas ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA