Pradžia / Horoskopai / Naglis Šulija 1 Zodiako ženklui gegužę žada piniginę sėkmę

Naglis Šulija 1 Zodiako ženklui gegužę žada piniginę sėkmę

2024-04-30

Naglis Šulija 1 Zodiako ženklui gegužę žada piniginę sėkmę

Patiko? Pasidalink:

Gegužės mėnesį plika akimi matomų astronominių įvykių – Saulės ar Mėnulio užtemimų nebus, tačiau tikrai bus svarbių astrologinių permainų.

Saulė nuo pat mėnesio pradžios bus Jaučio ženkle ir skatins mus į gyvenimą žvelgti pragmatiškai, o elgtis praktiškai, nepamirštant naudos sau bei pasimėgaujant tuo, kas skanu, patogu ar kitaip malonu. Šias tendencijas paskatins ir Venera, kuri didžiąją mėnesio dalį kartu su Saule irgi bus Jaučio ženkle.

Būdama čia ji yra labai stipri. Gegužės 20 d. Saulė, o gegužės 23 d. vakare Venera pereis iš Jaučio ženklo į Dvynius. Maža to, gegužės 26 d. maždaug metus Jaučio ženkle išbuvęs Jupiteris irgi pereis į Dvynių ženklą. Kitaip tariant, mėnesio pabaigoje pasikeis svarbus akcentas – iš praktiškumo į Dvyniams būdingą atvirumą, judrumą ir sugebėjimą bendrauti, keistis žiniomis. Vėliau, birželį, ši tendencija tik stiprės.

Balandžio pabaigoje pagaliau pirmyn pajudėjęs Merkurijus iš pradžių judės Avino ženklu, o gegužės15 d. pereis į Jautį. Svarbiausia – jo greitis visą laiką didės ir mėnesio pabaigoje bus artimas maksimaliam. Vadinasi ir dalykinis gyvenimas visose Merkurijaus valdomose srityse vyks vis intensyviau ir vis sėkmingiau.

Gegužės mėnesį labai svarbi bus Marso veikla. Beveik maksimaliu greičiu jis skriete nuskries Avino ženklu ir per mėnesį beveik visą jį prabėgs. Marsas Avino ženkle yra labai stiprus, agresyvus, kupinas noro energingai siekti savo tikslų, o jei reikia – ir su didžiuliu įkarščiu kautis dėl konkretaus tikslo. Dėl tokios Marso būsenos seni konfliktai įsiplieskia iš naujo, lengvai įsiplieskia nauji, niekas taikytis net nemano ir pliekiasi iš visų jėgų. Tokio tad vaizdo mūšio lauke ir galima tikėtis – viskas smarkiai intensyvės.

Gegužės 8 d. įvyks Mėnulio Jaunatis, 23d. – Pilnatis. Maždaug tuo metu gali keistis vyraujančių orų tipas: mėnesio pradžioje jie bus vėsoki, mėnesio viduryje – vėjuoti ir ganėtinai įprasti, mėnesio pabaigoje – ramūs, maloniai šilti ir patogūs.

Avinas

Būsite labai energingi, labai veiklūs, puikios sportinės formos ir net patys nepastebėsite, kad kai kada būsite karingi. Žinoma, tai laikas, kai bet kuriose jums svarbiose srityse seksis žengti pirmyn, pirmyn ir dar kartą pirmyn. Taip pat dabar gali būti ir svarbių piniginių reikalų – pastangos siekiant didesnės naudos netrukus šių dalykų ir atneš. Mėnesio pabaiga atneš daug smagaus bendravimo su draugais.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, ir beveik nuolat puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Atrodo, asmeninis gyvenimas irgi klestės, puikiai seksis pasirūpinti savimi. Mėnesio viduryje suklestės ir dalykinės jūsų savybės, bus lengva tvarkyti visokius reikalus, kurių kaip tik ims daugėti. Mėnesio pabaiga atneš sėkmingų piniginių reikalų.

Dvyniai

Didžioji mėnesio dalis praeis gana ramiai, be didesnių rūpesčių ar iššūkių. Tiesa, gali būti nemažai kolektyvinės veiklos – palankus laikas ne tik susitikti su artimais draugais, bet ir visiems kartu imtis kokios nors įdomios veiklos – tikriausiai ji skatins smagiai pajudėti. Paskutinį mėnesio dešimtadienį ne tik tapsite gerokai veiklesni, bet ir linkę smagiai pasilinksminti. Augs, stiprės ir jausmingumas.

Vėžys

Tikėtina, kad nemažai svarbių, neatidėliotinų reikalų ir darbų bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai taip, kaip viskas turi būti. Atodūsiams, kad sunku ir kitokioms emocijoms tiesiog nebus laiko. Bet ir produktyvumas bus didelis – nustebinsite ir save, ir aplinkinius. Daug smagių, malonių akimirkų suteiks artimi draugai, bendra veikla su jais.

Liūtas

Tikėtina, kad nemažai veiklos bus darbe, jūsų profesijos srityje. Pirmoje mėnesio pusėje labai gerai seksis darbai, kuriems reikės kūrybiškumo, arba kurie susiję su grožio bei pramogų kūrimu. Nuo mėnesio vidurio atsiras ir daugybė dalykinių reikalų, kurių imtis teks neatidėliojant. Visas mėnuo labai palankus kelionėms, pirmiausia tokioms, kurios verčia smagiai pajudėti, bet kurios atsidėlioja smagiais nuotykiais.

Mergelė

Energijos tikrai nestigs. Tačiau didžiąją mėnesio dalį bus nelabai aišku kur, kam ją panaudoti. Viena galimybių – kelionė arba su kelionėmis susijusi veikla – čia sektųsi kuo puikiausiai, nestigtų ir smagių įspūdžių. Paskutinį mėnesio trečdalį ženkliai padaugės veiklos darbe, profesijos srityje – darbai vers kaip reikiant pajudėti, galimos ir su karjera susijusios rimtos progos arba pasiūlymai.

Svarstyklės

Šis mėnuo gali būti svarbus tiems, kurie užsiėmę tam tikrais piniginiais reikalais, ypač tvarkantiems visokius skolų ir paskolų reikalus. Taip pat jis bus svarbus asmeninių santykių srityje – ta ana pusė gali būti labai energinga, valinga, linkusi dominuoti ir primesti savo veiklos kryptį bei valią. Ką gi, teks prie to prisitaikyti, amžinai tokia ekspansija netruks. Mėnesio pabaiga labai palanki smagiai kelionei.

Skorpionas

Gegužę būsite svarbūs ne jūs, o išorė – besiklostančios aplinkybės arba tam tikrų, greičiausiai išties artimų asmenų veikla. Viena vertus, ta ana pusė gali būti ganėtinai veikli, linkusi diktuoti gyvenimo ritmą, bet kartu ir miela, linkusi džiuginti bei apdovanoti. Jums beliks tik šias gyvenimo dovanas priimti. Kartu šis mėnuo paskatins aktyviai ir ryžtingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Šaulys

Viena vertus, išties nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų, kurių imtis, kuriuos tvarkyti reikės neatidėliojant ir pareigingai. Kita vertus, panašu jog nuveikti pavyks išties nemažai. Taip pat šis mėnuo paskatins imtis sveikatos ir sveikatingumo reikalų. Šalia pareigų bus ir nemažai pramogų, pirmiausia tokių, kurios skatina pajudėti. Pati mėnesio pabaiga atneš smagių darbų darbe.

Ožiaragis

Labai tikėtina, kad šį mėnesį darbai darbe vyks savo ruožtu ir jums liks daug laiko užsiimti darbais namie ir šeimos reikalų tvarkymu. Panašu, kad veikla čia virte virs, bent jau metas labai palankus imtis sunkių, svarbių darbų – nusiteikimo ir energijos bus daugiau nei reikia. Šalia to, bus ir daug progų smagiai pasilinksminti, įkvėpimas ir sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų ir svetingumo kūrimu.

Vandenis

Šis mėnuo atneš daug judėjimo, dažniausiai nedideliais atstumais, ir daug bendravimo, bent jau iki mėnesio vidurio – tai tikrai. Tikėtina, kad bendrausite daugiausia dalykinėmis temomis, bus daug susitikimų, aptarimų, susitarimų ir panašių dalykų. Taip pat dabar bus labai palankus metas siekti, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. Smagių pramogų metas prasidės mėnesio pabaigoje.

Žuvys

Gegužė atneš nemažai judėjimo ir daug bendravimo su visokiausiais žmonėmis. Atrodo, vyraus linksmo ir neįpareigojančios temos, užtai bus smagu. Labai palankus metas plėsti kultūrinį akiratį, tikėtinos ir naujos, įdomios pažintys. Taip pat šį mėnesį gali būti ir svarbių piniginių reikalų – iš pradžių greiti ir apsukrūs, o vėliau greiti ir ryžtingi veiksmai netruks atnešti apčiuopiamos naudos.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA