Pradžia / Horoskopai / Budraitytė kreipiasi į 1 Zodiako ženklą: kitais metais teks taupyti

Budraitytė kreipiasi į 1 Zodiako ženklą: kitais metais teks taupyti

2023-12-14

Budraitytė kreipiasi į 1 Zodiako ženklą: kitais metais teks taupyti

Patiko? Pasidalink:

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2024-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams.

Šį kartą astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, kas laukia Dvynių Zodiako ženklo ateinančiais metais.

Vaiva, kas Dvynių Zodiako ženklo atstovų laukia darbų srityje?

Šiais metais ypatingos karjeros nepadarysite, teks palaukti. Tad visas veiksmas vyks pagrisusios rutinos ritmu. Nuo birželio, net ir nusibodę dalykai, pasirodys šviežesni ir įdomesni, tad darbe nusimato pakylėjimas. O rugpjūtį ir gruodį gali net algą pakelti.

Jei esate tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su politika, valdžia, tai sėkmės ypač turėtumėte sulaukti nuo birželio iki gruodžio pabaigos, jei ne jūs, tai jūsų draugams pasiseks pasiekti aukštų postų valdžioje, turėsite iš to naudos. Visais atvejais antra metų pusė jums sėkmingesnė. Geriausia atostogauti visą gruodį, nes susikaupti bus sunku, rankos nekils kažką rimto nuveikti, tad pats laikas pauzei.

Stengsitės išlaikyti, kas pasiekta, naujų investicijų geriau nedaryti. Balandį, rugsėjį būkite ypač atsargūs, stenkitės idealiai sutvarkyti visus dokumentus, apsidrausti nuo galimų traumų gamyboje. Verslo sutartis geriausiai pasirašyti vasarį, liepos antrą pusę iki rugpjūčio vidurio.

Už įdėtas pastangas likimas apdovanos spalio mėnesį, galite tikėtis gerų, pelningų sutarčių pasirašymo, padidėjusio pelno. Verslui sėkmingesnė 2024 antroji pusė, tad ir pagrindinius, sunkiausius darbus stenkitės vykdyti tuo periodu.

Nesvarbu ar esate turtingi ar tik vidutiniokai, bet šie metai yra kaupimo, o ne pinigų leidimo metai. Tad geriausia stengtis turtą, pinigus saugoti, taupyti, net šykštumas, šiais metais, jums bus dorybė. Neskolinkite ir nesiskolinkite visus metus. Jei kam esate skolingi mėginkite kiek įmanoma daugiau skolos grąžinti iki kovo mėnesio. Vasaris, spalis palankiausias metas įplaukoms.

Kaip seksis studentams, gimusiems po Dvynių ženklu?

Mokslams palankesnė pirma metų pusė, tad nenustebkite, kad nuo rugpjūčio, rugsėjo galite labai aptingti, net sustabdyti studijas. Tie, kurie tokio poveikio nejaus arba valia bus jūsų geriausia draugė, jau gruodį pajus palengvėjimą ir pasieks geidžiamų rezultatų.

Šiais metais galite laimėti studijas užsienyje, kuo toliau nuo namų, tuo jums bus palankiau. Visais atvejais kelionių susietomis su mokslu neišvengsite.

O kas kitais metais Dvynių laukia meilėje?

Santuoką palankiausiai sukurti rugsėjį, bet nėra palanku daug išlaidauti, tad mėginkite apsieiti nedideliu būriu artimiausių žmonių, kaip minėjau, šie metai skirti kaupimui. Tai galioja krikštynoms ir kitoms šeimos iškilmėms.

Ilgesnį laiką gyvenantys porose gali pajusti didelį laisvės poreikį, tad jei nuspręsite pakeliauti ar užsidaryti kokiam vienuolyne savaitėlei kitai, tai labai atitiks metų dvasią. Aišku, visame kame reikia saiko ir ieškoti aukso vidurio.

Meilės reikalai pajudės nuo vasario, visa kas susiję su naujais meilės ryšiais aktyvės vasarą. Jaunučiai Dvyniai turės daug visokių nuotykių tame tarpe ir trumpam laikui, tad jums reikėtų išmintingiau pažiūrėti į partnerystę, nes galimos nemalonios pasekmės. Besisaugantį ir Dievas saugo. Rimtiems santykiams palankesnė antra metų pusė. Jausitės pakylėti ir net patys sau patiksite – rugsėjį.

Šiais metais visi susirūpino savo sveikata. Ar gera sveikata Dvynių neapleis ir kitąmet?

Visus metus gali kankinti su amžiumi susijusios ligos. Tad jei norite puikiai jaustis save riboti privalėsite. Ir jauni Dvyniai lai nedžiūgauja, tai liečia ir juos, nes visos ligos, ligelės nenumaldomai jaunėja. Tad pieno produktai, mėsa ir stipresni gėrimai šias metais turi aplenkti jūsų namus.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA