Pradžia / Horoskopai / Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: laukia itin sunki savaitė

Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: laukia itin sunki savaitė

2023-11-27

Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: laukia itin sunki savaitė

Patiko? Pasidalink:

Šiandien prasidėjo pilnatis. Astrologė Vaiva Budraitytė tikina, kad ši savaitė bus pakankamai rami, linksma bei maloni, todėl nereikėtų per daug nerimauti, tačiau 2 Zodiako ženklams vis tik šią savaitę reikėtų labiau pasisaugoti.

„Rekomenduoju pasiruošti ateinančiam pasninkui. Per šią pilnatį dar galite pasiautėti, o kai prasidės delčia, pradėkite laikytis apribojimų. Nepriklausomai nuo to ar mes religingi, tai neturi jokios reikšmės“, – pasakoja Vaiva ir priduria, kad šie maisto apribojimai yra ypatingai palankūs mūsų sveikatai.

Vaiva primena, kad artėja šv. Andriejaus diena, kuri bus minima lapkričio 30 dieną. Nuo seno šią dieną lietuviai švęsdavo kaip pirmąją žiemos dieną ir pradėdavo laukti Saulės sugrįžtuvių. Šv. Andriejaus naktis buvo laikoma pranašiška. Buvo tikėta, kad merginos šią dieną gali susapnuoti ir savo būsimą vyrą.

Rūpinkitės savo kūnu

Astrologė pataria šios pilnaties metu susiplanuoti badavimą, kokios dietos laikysitės.

„Dėl palankios Veneros pozicijos dietos galima pradėti laikytis ir šią savaitę, nelaukus Advento. Nes pilnatis ir taip išpučia organizmą, kaupiasi vanduo, žmogus pasidaro sunkus. Todėl yra palanku pradėti badauti, pasninkauti.

Neužmirškite ir masažų, reikia judinti kūną, nes mes esame pasyvesni. Darykitės masažus, eikite į sporto salę. Jau galite ir eglutę pasipuošti“, – šypsosi Vaiva.

Įspėja 2 Zodiako ženklus

Nors ši pilnatis ir bus pakankamai rami, tačiau Vaiva Budraitytė įspėja du Zodiako ženklus: „Pasisaugoti turėtų Liūtai bei Vandeniai. Jie turėtų vengti streso, nesinervinti, būti santūresni, nes gali kilti sveikatos problemų.“

Geriausiai šią pilnatį seksis ir ji lengviausiai praeis Šauliams, Dvyniams, Avinams ir Svarstyklėms. „Gimusiems po šiais ženklais bus labai smagi savaitė, jų kūrybingumas nemažės, nebus didelio pasyvumo.

Tačiau ši savaitė dar nėra palanki išlaidavimui, turėtumėte palaukti porą savaičių, kad jau galėtumėte rimtai ruoštis artėjančioms Kalėdoms ir apsipirkinėti. Šiuo laikotarpiu dar galioja pasakymas, kad pirkiniai turi būti tik būtini“, – įspėja astrologė.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA