Pradžia / Horoskopai / Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: 2024 metais bus meilės valdovas

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: 2024 metais bus meilės valdovas

2023-12-14

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: 2024 metais bus meilės valdovas

Patiko? Pasidalink:

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia 2024-aisiais metais? Iki pat Naujųjų metų sutikimo jums pateiksime prognozes visiems Zodiako ženklams. Šį kartą astrologė Vaiva Budraitytė papasakojo, kas laukia Vėžio Zodiako ženklo ateinančiais metais.

Vaiva, kas Vėžio Zodiako ženklo atstovų laukia darbų srityje?

Visas periodas labai palankus darbui, ypač jei seniai toje vietoje dirbate, bet ir nauji darbuotojai turės dideles galimybes save įtvirtinti naujame kolektyve. Šiais metais bus labai vertinamas jūsų pareigingumas, stabilumas, mokėjimas sutarti su kolegomis.

Didesnių pasiekimų sulauksite balandį ir rugsėjį, tuo metu ne tik pasieksite puikių rezultatų, bet ir būsite pastebėti viršininkų ir įvertinti, apdovanoti. Jei reikia keisti darbą, stenkitės tai daryti balandį, rugsėjį, nes būsite ant bangos ir visus sunkumus nugalėsite lengviau, nei kitais metų laikotarpiais. Konkursuose palankiausia dalyvauti kovą balandį. Pauzę, atostogas darbe pasiimkite sausio mėnesį.

Verslininkams pakankamai aktyvūs ir produktyvūs metai. Ypač seksis viskas, kas susiję su žemdirbyste, Žemės gelmėmis, nekilnojamu turtu. Jei turite verslą medicinos srityje susijusį su gerontologija pagalba neįgaliesiems. Seksis visiems, kurie labai atsakingi, punktualūs, preciziški, konservatyvūs.

Taip pat puikūs metai pradėti verslą, savarankišką veiklą, net jei esate labai labai jauni, na 15 – 18 metų ar jau subrendę 48 metų ir vyresni. Palankiausi periodai jūsų verslui, tai vasario vidurys ir iki balandžio vidurio, taip pat puikus metas rugsėjo mėnesį.

Visiems klausimams susijusiais su pinigais, investicijomis, paskolomis didesnį dėmesį skirkite pirmoje metų pusėje. Tuo metu šias problemas bus lengviau ir palankiau išspręsti. Visus metus nusimato pakankamai pastovios, stabilios pajamos. Kovą ,birželį galite gauti netikėtų pajamų, taip pat gali gražinti seną skolą. Tie Vėžiai, kurie iki šių metų gyveno vos galą su galu sudurdami, gali tikėtis sotesnio gyvenimo.

Kaip seksis studentams, gimusiems po Vėžio ženklu?

Visi metai palankūs kažko mokytis, pakelti kvalifikaciją ar tiesiog įgyti specialybę. Gera žinia tiems, kurie baigia mokyklą, egzaminų periodu jums bus palankus metas, tad galite gauti aukštesnius balus, nei tikėjotės. Įstoti į prestižines studijas.

Taip pat puikus metas jei norėtumėte mokintis ar mokinti namuose. Jei esate mokytojas ar dėstytojas, taip pat galite Drakono metais tikėtis sėkmės, pripažinimo, paaukštinimo, ypač rugsėjį.

O kas Vėžių laukia meilėje?

Seksis visokio tipo šeimoms, Saturno tokia padėtis lemia, kad geriausi metai bus tiems, kurie kuria bendrus namus, kurie statosi namą ar butą, sodybą ir t. t.. Taigi, jums puikūs metai kurti, turtėti, plėstis poroje. Jei planuojate tuoktis, geriausia tai daryti kovą, birželį, rugsėjį. Palankūs metai šeimos pagausėjimui, gimę šiais metais jūsų vaikai turės didelį potencialą praturtėti. Trumpalaikiams meilės nuotykiams metai nėra palankūs.

Seni ryšiai stiprės ir stiprės, tad jei jau sutikote savo puselę, šiais metais nebesiblaškykite, nes tam laikas nėra palankus. Vienišiams meilės reikalai gerės ypač pirmą metų pusę.

Piršlyboms ar sužadėtuvėms palankiausias metas kovo mėnuo. Išdavystės meilėje galite sulaukti balandžio mėnesį. Gegužę būkite atsargūs konfliktuodami, nes dėl smulkmenos gali nutrūkti santykiai.

Šiais metais visi susirūpino savo sveikata. Ar gera sveikata Vėžių neapleis ir kitąmet?

Stabili ir pakili nuotaika, gera savijauta turėtų lydėti visus metus. Jei reikėtų medikų pagalbos rinkitės labiau senovinius metodus, pavyzdžiui, purvo vonias, vaistažolių vonias ir aišku arbatas, sanatorinį gydymą ir t.t. Šiais metais jūsų sveikatai palaikyti, pagerinti efektyviausi bus patys paprasčiausi metodai, tad aukštomis technologijomis, šiais metais nesižavėkite, vis tiek iš to bus mažai naudos.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA