Pradžia / Horoskopai / Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

2023-12-10

Atslenka jaunatis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

Patiko? Pasidalink:

Ateinančią savaitę delčią pakeis jaunatis. Astrologė Vaiva Budraitytė įspėja, kad laukia sunki savaitė, įtampos bus daugiau, todėl žmonės turėtų būti atsargesni. O ypatingai astrologė įspėja 3 Zodiako ženklus.

„Žmonės šią savaitę bus jautresni, ypatingai darbe. Aktyvumas bus didelis, tačiau jis bus negatyvus, kupinas pykčio, nes atsiranda Marso kvadratas su Saule, todėl įprastai yra sudirginamas vidinis piktumas, kai žmogus pyksta, bet pats tiksliai nežino, kodėl. Emocinis fonas taip pat nebus geras“, – tikina Vaiva.

Nors ir laukia sudėtinga savaitė, tačiau seksis žmonėms, kurie dirba su aukštosiomis technologijomis, kompiuteriais. Tie, kurie stačia galva yra savo darbe, jausis tikrai gerai.

Atslinkus jaunačiai nepamirškite pasninko

„Ateinančią savaitę palanku sugalvoti naujų pajamų šaltinių: susirasti kitą darbą arba apskritai – susirasti darbą, nes nuo 12 dienos bus tam palankus metas“, – džiugiomis naujienomis dalinasi astrologė.

Astrologė ragina laikytis pasninko: „Jei nesilaikote pasninko, nes manote, kad jis susijęs tik su religija, patariu pradėti laikytis, nes jis labai naudingas mūsų sveikatai.

Būtų gerai, kad žmonės pasilaikytų pasninko, dietos, nes per šventes mes dažnai persivalgome. Švenčių laikotarpiu visada būna nesaikingumo, o po švenčių žmonės pradeda masiškai sirgti įvairiomis peršalimo ligomis.“

Astrologė pabrėžia, kad žmonės turėtų būti sąmoningesni, laikytis pasninko, šviesiu paros metu visai nevalgyti.

„Pasidarykite kūno išvalymą iki Saulės nusileidimo. Ryte atsikėlę išgerkite karšto vandens ir mėginkite nevalgyti – šviesos turime labai mažai, todėl tai nėra ilgas laiko tarpas badauti“, – pataria V. Budraitytė.

Įspėja 3 Zodiako ženklus

„Šis periodas turi būti santūrus tiek mąstyme, tiek elgesyje. Kadangi tamsiausi periodai yra pavojingiausi, jie yra mistifikuoti – siautėja dvasios, kaip senovėje pasakodavo: vaiduokliai. Kodėl žmonės nebijo miegoti šviesoje, bet bijo tamsoje? Nes negatyvios energijos šviesoje neateina.

Todėl ir vaikams stato naktines lemputes, kad jie ramiau miegotų. Tamsusis metų laikas skirtas santūrumui, o ne linksmybėms“, – aiškina pašnekovė.

Ateinanti savaitė bus sunki, todėl astrologė įspėja saugotis 3 Zodiako ženklus: „Ypatingai turi saugotis vandens ženklai: Žuvys, Vežiai ir Skorpionai, nes jie bus jautrūs ir nervingi.“

Kitiems ženklams ateinanti savaitė bus ganėtinai gera. Geriausiai seksis Ožiaragiams, Avinams bei Svarstyklėms.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA