Pradžia / Gyvenimas / Žuvus 5-erių dukrai tėvai rado jos paskutinį raštelį: perskaitę nesulaikė ašarų

Žuvus 5-erių dukrai tėvai rado jos paskutinį raštelį: perskaitę nesulaikė ašarų

2023-09-22

Žuvus 5-erių dukrai tėvai rado jos paskutinį raštelį: perskaitę nesulaikė ašarų

Patiko? Pasidalink:

Tėvų širdis drasko skausmas – jų penkerių metukų dukra atostogaudama pas senelius žuvo tragiškoje avarijoje. Prieš išvykstant į kelionę ji parašė laišką savo tėčiui, kurį skaitydami tėvai negalėjo sulaikyti ašarų.

Pora išgyvena pačią sunkiausią situaciją gyvenime – savo penkerių metukų dukos mirtį, tačiau viską dar labiau apsunkino tai, kad tarp jos daiktų rado ypatingą raštelį, skirtą jos tėčiui. 

Perskaitę nesulaikė ašarų

Raštelis buvo parašytas netvarkingu vaikišku raštu ir adresuotas tėčiui. Jame rašoma: 

„Aš tavęs labai pasiilgau. Kai tave pamatysiu, būsiu labai laiminga! Aš tave myliu! Myliu, Birdie.“ 

Jos tėvas pasidalino raštelio nuotrauka savo „Facebook“ paskyroje ir prie nuotraukos prirašė: „Birdie yra žavinga“.

5 metų Birdie iš Portlando atostogavo pas senelius Ohajuje, kai keliaujant į jų automobilį trenkėsi kitas nedideliu greičiu važiavęs automobilis. Avarijos metu automobilyje taip pat buvo ir Birdie brolis, kurio vardas neatskleidžiamas, rašo mirror.co.uk. Artėjančios savaitės turėjo būti pilnos gerų emocijų ir švenčių – artėjo mažosios Birdie gimtadienis, ji turėjo pradėti eiti į mokyklą. Tačiau vietoj viso to tėvams tenka planuoti savo dukrelės laidotuves.  Šeima sukūrė aukojimo platformą, kad galėtų padengti visas laidotuvių išlaidas. 

„Mūsų šeima tragiškos avarijos metu neteko gražios, guvios, nuostabios penkerių metų mergaitės. Ji leidosi į paskutinę šios vasaros kelionę, kai įvyko avarija, kurios metu nedideliu greičiu važiavęs automobilis, kurį vairavo artimasi šeimos narys, trenkėsi į automobilį, kuriame ji buvo. Ji mirė pakeliui į ligoninę.  Ji nekantriai laukė savo gimtadienio ir svajojo apie vaivorykštės spalvų gimtadienio tortą, taip pat turėjo pradėti eiti į mokyklą. 

Ji buvo labai atvira, neįtikėtina šaunuolė ir ji buvo ypatinga kiekvienam ją sutikusiam žmogui. Ji visada būdavo pasipuošusi suknelėmis, visada su šypsena ir turėjo didelę širdį. 

Ji turi du vyresnius brolius, kurie amžinai jos ilgėsis, o vienas iš jų patyrė skaudžių išgyvenimų dėl to, kad matė, kaip tai atsitiko“, – rašė mergaitės tėvai pinigų rinkimui skirtoje platformoje. 

Remiantis JAV Transporto departamento duomenimis, 2022 m. per eismo įvykius žuvo 42 795 žmonės. Apskaičiuota, kad Jungtinėse Valstijose kas 15 minučių įvyksta vienas mirtinas autoįvykis ir šie skaičiai vis auga. 

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA